Oeps, deze accomodatie is helaas niet meer beschikbaar. Geen paniek, wij kunnen u vergelijkbare accomodatie bieden in de omgeving van Nin en De regio van Zadar!

Appartementen Knez -
Nin - De regio van Zadar

prijs vanaf € 50 per nacht
Waardering gasten gebaseerd op
2 reacties
Uitstekend! 5/5

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Volledig ingerichte nieuwe appartementen aan het strand in Vrsi Mulo, in de buurt van het oude centrum van Nin. De appartementen hebben een volledig uitgeruste keuken met veel kook- en kookgerei, een oven, een koffiezetapparaat, een grote koelkast met vriezer en een vaatwasser. Er is ook een wasmachine in het appartement die de woonkamer comfortabeler maakt. De appartementen zijn ook uitgerust met satelliet-tv, internet, airconditioning en voorbereid voor uw aangename vakantie. Prachtige boulevard, restaurants en gezellige cafés, in de buurt van het dennenbos om te wandelen en recreëren. In het resort is er een apotheek, dokter, postkantoor, geldautomaat, goed gesorteerde winkels, een kleine groente- en fruitmarkt.

Lees meer Accommodatie eenheden
Prijs vanaf € 60 per nacht
ID: 60074 A4+2 Appartement voor vier personen + twee extra bedden (54 m2)
InternetAircoTVBadkamerKeuken Meer details
Prijs vanaf € 60 per nacht
Prijs vanaf
€ 60 / nacht
Prijs vanaf € 50 per nacht
ID: 60077 A2+2 Appartement voor twee personen + twee extra bedden (38 m2)
InternetAircoTVBadkamerKeuken Meer details
Prijs vanaf € 50 per nacht
Prijs vanaf
€ 50 / nacht
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Om de termijn te boeken, is het noodzakelijk om 30% van de overeengekomen prijs te betalen. De rest wordt betaald bij aankomst in het appartement. Aankomsttijd is 13 uur in het appartement, vertrek is minimaal 10 uur. Logeerkamerappartementen voor 14 en meer dagen brengen comfort van 5% korting op de prijs op de gewenste termijn.

Inlusief wel Toeristenbelasting. Boekingsbevestigingsdocument bij reservering
Afstand vanaf de woning
  • Zee 40 m
  • Strand 40 m
  • Centrum 600 m
  • winkel 200 m
  • Restaurant 10 m
  • Dokter 2 km
  • Apotheek 600 m
  • Postkantoor 600 m
  • Tankstation 6 km
  • Busstation 200 m
  • Vliegveld 22 km
  • Sportactiviteiten 40 m
  • Discotheek 3 km
  • Nationaal Park 10 km
Soort strand
Zand
kiezelstenen
Extra faciliteiten

Onze lieve gasten worden vereerd met een welkomstdrankje, zelfgemaakte koekjes, op verlof met een gelegenheidsgeschenk. Kornati-excursies worden georganiseerd vanuit het resort, onafhankelijke reizen naar Paklenica, Lun on Pag met millenniumolijven zijn mogelijk.

Jelka Knez Aanbieder vanaf 2012
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Sloveens
Russisch
Bezienswaardigheden in de buurt Appartementen Knez
Opmerkingen
Uitstekend! 5/5
А
Uitstekend! 5/5
Апартаменты Jelka Knez Eschwege,
Verbleven in A2+2 , Juli 2019 | Appartementen Jelka Knez

In het familiehuis van Knez hebben we twee heerlijke weken doorgebracht op onze vakantie. De gastheren zijn erg vriendelijke en gastvrije mensen die ons in een gezin hebben ontmoet, warm en van harte. En tijdens onze vakantie ontvingen we van hen advies over hoe en waar u een goede tijd kunt hebben. Het appartement is nieuw en zeer modern, schoon en goed onderhouden. Volledig ingerichte keuken met vaatwasser en fornuis met oven, koffiezetapparaat, koelkast. Een zeer comfortabel bed, een goede bank en een grote moderne tv met kanalen in het Duits, Kroatisch en Russisch. Airconditioning De badkamer heeft een douche, comfortabele kasten voor toiletartikelen, handdoeken, een wasmachine. Handig balkon / loggia, die tijdens de zonuren met behulp van de zonwering volledig kan worden afgesloten Eigen parkeerplaats in de tuin. In de omgeving zijn twee restaurants. Op een afstand van ongeveer 200 meter. Er zijn: een kleine markt waar u ook verse vis kunt kopen, een winkel en een bakkerij. Kiezelstrand, gelegen op 40 m. - Zeer goed onderhouden en schoon. Vrsi-Mulo is zeer geschikt voor gezinnen met kinderen en mensen die hun vakantie in een ontspannen sfeer willen doorbrengen. En tot slot willen we de geweldige gastheren nogmaals bedanken voor hun warme welkom!

Reactie vertaald uit het russisch - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
mensen die op zoek zijn naar rustFamilies met kinderenBezichtiging van bezienswaardigheden
Z
Uitstekend! 5/5
Zorči Dalj,
Verbleven in A4+2 , Augustus 2019 | Accommodatie aanbevelingen omdat het alles heeft !!

Geweldige gastheren die ons verwelkomden. Ruim appartement, schoon en netjes met terras en uitzicht op zee, precies zoals op de foto's. Een kiezelstrand ligt op 40 meter van het appartement, met veel activiteiten. De plaats is ideaal voor gezinnen met kinderen, maar ook voor mensen die rust zoeken.

Reactie vertaald uit het kroatisch - Bekijk origineel
Knez appartementen

Bedankt, lieve mevrouw Zorica. Welkom in de toekomst.

Laatste advertenties
Appartementen Mara Krk Punat, Kroatische eilanden
Stenen huis Betlehem Krk Pinezići, Kroatische eilanden
Appartementen Anić Petrčane, De regio van Zadar
Appartementen Vera Ražanj (Rogoznica), De regio Sibrenik