Het appartementencomplex ligt op slechts 200 meter van het prachtige kiezelstrand Vela Plaža en op 1000 meter van het centrum van Baška. De appartementen zijn voorzien van airconditioning, internet en satelliet-tv. Gasten kunnen gratis parkeren.
Accommodatie eenhedenHoud er rekening mee dat reserveringen kunnen worden gemaakt voor minimaal 4 nachten van 01.03.-19.06., voor minimaal 7 nachten van 20.06.-04.09., en voor minimaal 4 nachten van 05.09.-06.10. De prijzen worden weergegeven wanneer u de gewenste verblijfsperiode en het aantal personen invoert. U kunt de prijzen per seizoen zien onder de € prijslijst (rechts, onder de foto's van de gewenste accommodatie-eenheid). Bijkomende kosten: registratie (5 EUR/persoon/eenmalig). Huisdieren - toegestaan - op aanvraag - (10 EUR/huisdier/nacht) Voor een vaste reservering is het noodzakelijk om een aanbetaling (via bank) te doen van 30% van de totale prijs van het appartement. Het resterende bedrag van de accommodatie en registratiekosten dient bij aankomst te worden betaald. Inchecken in het appartement is mogelijk na 14.00 uur, vertrek is vóór 10.00 uur.
Inlusief wel Toeristenbelasting. Boekingsbevestigingsdocument bij reserveringBij annulering van de reservering wordt de aanbetaling als annuleringskosten ingehouden.