Appartementen Sea Pearl Adriatic -
Bibinje - De regio van Zadar

prijs vanaf € 70 per nacht Obala kraljice Jelene 40, Bibinje, Bibinje

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Welkom bij Sea Pearl Adriatic, twee modern ingerichte studio-appartementen in een rustige buurt van Bibinje, op slechts 300 meter van de zee en het goed onderhouden strand. Elk studio-appartement van 40 m² heeft een eigen ingang, een overdekt terras met barbecue (en open haard) en biedt volledige privacy voor een aangename vakantie. Elk appartement is modern ingericht en beschikt over: een tweepersoonsbed, een volledig uitgeruste keuken, een eethoek, een eigen badkamer, airconditioning, gratis wifi, een smart-tv en een parkeerplaats. Bibinje staat bekend om zijn prachtige stranden, heldere zee, boulevard langs de kust en uitstekende restaurants met Dalmatische specialiteiten. In de buurt vindt u winkels, cafés, bakkerijen en alle voorzieningen die u nodig heeft voor een zorgeloze vakantie. Het historische centrum van Zadar ligt op slechts 10 minuten rijden en in de omgeving bevinden zich het Nationaal Park Kornati, het Natuurpark Telašćica, het Nationaal Park Paklenica en het Nationaal Park Krka, waardoor de appartementen een uitstekend startpunt zijn om Dalmatië te verkennen.

Lees meer Accommodatie eenheden
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Inchecken: vanaf 16:00 uur Uitchecken: tot 10:00 uur Reservering: De reservering is definitief na betaling van een aanbetaling van 30% van het totale verblijfsbedrag. Het resterende bedrag dient uiterlijk bij aankomst of, in overleg, vóór aankomst te worden voldaan. Betaalmethode: Betaling via een betaalrekening (internetbankieren of bankoverschrijving). Contante betaling is niet mogelijk. Toeristenbelasting: Inbegrepen in de prijs van de accommodatie. Huisdieren: Op aanvraag. Roken: Roken is niet toegestaan in het appartement. Roken is wel toegestaan op het terras. Feesten en lawaai: Feesten zijn niet toegestaan. Gasten worden verzocht de huisregels en de nachtelijke rust tussen 23:00 en 07:00 uur te respecteren. Parkeren: Bij elk appartement is een gratis privéparkeerplaats beschikbaar. Aankomst: Indien u van plan bent na 20:00 uur aan te komen, verzoeken wij u ons dit vooraf te laten weten.

Inlusief wel Toeristenbelasting.
Annuleringsbeleid

De reservering wordt bevestigd na betaling van een aanbetaling van 30%. Bij annulering 30 dagen of meer voor aankomst wordt de aanbetaling volledig terugbetaald. Bij annulering binnen 30 dagen voor aankomst wordt de aanbetaling niet terugbetaald.

Afstand vanaf de woning
  • Zee 50 m
  • Strand 300 m
  • Centrum 1 km
  • winkel 300 m
  • Restaurant 300 m
  • Dokter 1.5 km
  • Apotheek 15 km
  • Bank 1.5 km
  • Postkantoor 1.5 km
  • Tankstation 1.5 km
  • Haven 10 m
Soort strand
kiezelstenen
Onze locatie
Toon accommodatie in de buurt Attracties in de buurt weergeven De advertentie Appartementen Sea Pearl Adriatic heeft
93 keer bekeken sinds 01.08.2026.
Nenad Panić
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Meer informatie over de verhuurder
Contactformulier
De inhoud van dit formulier wordt rechtstreeks naar het emailadres van de adverteerder verzonden en wordt enkel gebruikt voor informatie met betrekking tot de geselecteerde accomodatie. Gebruik van dit formulier op elke andere manier wordt gezien als misbruik van de algemene voorwaarden van Directkroatie.nl.
Bezienswaardigheden in de buurt Appartementen Sea Pearl Adriatic
Verbleef u hier? Plaats een reactie!
Laatste advertenties
Appartement Meri Ražanj (Rogoznica), De regio Sibrenik
Appartementen Sea Pearl Adriatic Bibinje, De regio van Zadar
Kuća T3 Murter Tisno, Kroatische eilanden
Appartementen Jančić Krk Malinska, Kroatische eilanden