Oeps, deze accomodatie is helaas niet meer beschikbaar. Geen paniek, wij kunnen u vergelijkbare accomodatie bieden in de omgeving van Biograd na Moru en De regio van Zadar!

Appartement Ljepa -
Biograd na Moru - De regio van Zadar

prijs vanaf € 60 per nacht

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Apartment Ljepa ligt in Biograd na Moru in de provincie Zadar en biedt 3-sterrenaccommodatie en gratis WiFi. Deze accommodatie ligt op 200 meter van de jachthaven van Kornati. Dit appartement met airconditioning beschikt over 2 slaapkamers, een flatscreen-tv met satellietzenders, een eethoek, een keuken en een woonkamer. Er zijn barbecuefaciliteiten beschikbaar. Appartement Ljepa heeft een kinderspeelplaats en in de buurt van de accommodatie kunt u snorkelen en snorkelen. Deze accommodatie ligt op 1,4 km van de veerhaven van Biograd en het Biograd na Moru Homeland Museum. De luchthaven van Zadar ligt op 28 km afstand. Dit is een favoriet onderdeel van de bestemming Biograd na Moru voor onze gasten, gebaseerd op onpartijdige beoordelingen.

Lees meer Accommodatie eenheden
Prijs vanaf € 60 per nacht
ID: 66342 A4+3 Appartement voor vier personen + drie extra bedden (110 m2)
InternetAircoTVBadkamerKeuken Meer details
Prijs vanaf € 60 per nacht
Prijs vanaf
€ 60 / nacht
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Betaling en bankbiljetten: Toeristenbelasting is bij de prijs van accommodatie inbegrepen! Om uw reservering veilig te stellen, is het noodzakelijk om 30% van de volledige prijs vooraf te betalen als aanbetaling rechtstreeks aan de eigenaar van de accommodatie, en de resterende 70% bij aankomst in de accommodatie. Op de laatste dag van het verblijf is de gast verplicht om de accommodatie om 09:00 uur te verlaten, om de ontvangst van de volgende gast vanaf 14:00 uur te garanderen.

Inlusief wel Toeristenbelasting.
Annuleringsbeleid

Annuleringsvoorwaarden Appartement Ljepa: Bij annulering na boeking betaalt u 30% van de totaalprijs. Laat Apartman Ljepa van tevoren weten wat uw verwachte aankomsttijd is.

Afstand vanaf de woning
  • Zee 100 m
  • Strand 100 m
  • Centrum 800 m
  • winkel 100 m
  • Restaurant 200 m
  • Dokter 700 m
  • Apotheek 700 m
  • Bank 800 m
  • Postkantoor 900 m
  • Tankstation 500 m
  • Busstation 800 m
  • Vliegveld 275 km
  • Haven 200 m
  • Casino 700 m
Soort strand
kiezelstenen
Extra faciliteiten

Niet geschikt voor huisdieren Feesten en evenementen verboden Kinderen zijn welkom. Vrij! Alle kinderen tot 2 jaar oud verblijven gratis in het hotel, voor babybedjes. In de kamer kan maximaal 1 extra bed worden geplaatst.

Sandra & Drago Pandja Aanbieder vanaf 2020
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Duits
Meer informatie over de verhuurder
Bezienswaardigheden in de buurt Appartement Ljepa
Verbleef u hier? Plaats een reactie!
Laatste advertenties
Kuca Marlena Krk, Kroatische eilanden
Appartementen Zlata Pag Stara Novalja, Kroatische eilanden
Stacaravan Kapo Šibenik, De regio Sibrenik
Appartement Skracic Murter, Kroatische eilanden