De appartementen bevinden zich in het centrum van de stad, in een rustig deel van de stad, en zijn uitgerust voor een aangenaam verblijf. Ze beschikken over overdekte terrassen, parkeergelegenheid op het erf, linnengoed, wifi, airconditioning, tv, barbecue, wasmachine en een kinderbedje indien nodig. Het is 5 minuten lopen naar het dichtstbijzijnde strand van Dražice en het stadscentrum, dus een auto is niet nodig.
Lees meer Accommodatie eenhedenDe aanbetaling bij reservering van het appartement vindt plaats via een zakelijke bank op een girorekening. De hoogte van de aanbetaling wordt overeengekomen bij reservering van het appartement. Aankomst in het appartement is vanaf 14:00 uur, vertrek tot 10:00 uur. Eerdere aankomst in het appartement is mogelijk indien het appartement gereed is.
Inlusief wel Toeristenbelasting.Ik zal het voorschot terugbetalen als er een gegronde reden is waarom u niet komt, of het overzetten naar volgend jaar of een andere datum afspreken.
De prijs van het appartement is inclusief alles, er zijn geen extra kosten. Bij aankomst bieden we een welkomstdrankje en indien nodig een babybedje aan.