Oeps, deze accomodatie is helaas niet meer beschikbaar. Geen paniek, wij kunnen u vergelijkbare accomodatie bieden in de omgeving van Čiovo Okrug Gornji en Kroatische eilanden!

Appartement Vesna -
Čiovo Okrug Gornji - Kroatische eilanden

prijs vanaf € 50 per nacht
Waardering gasten gebaseerd op
1 reacties
Uitstekend! 5/5

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Appartement Vesna ligt aan de zuidkant van het eiland Ciovo, in de mooiste kiezelbaai van Mavarštica, met een prachtig uitzicht op de kristalheldere zee en de omliggende eilanden Brac, Hvar en Šolta. Het ligt in een rustige straat, zonder verkeer op slechts 20 meter van de zee. Het appartement bestaat uit: slaapkamer (tweepersoonsbed 160 cm en 1 eenpersoonsbed), woonkamer (TV / Sat, WI_FI) volledig uitgeruste keuken en badkamer. Ruimte van 30m2 van maximaal benut en smaakvol ingerichte ruimte om uw verblijf zo aangenaam mogelijk te maken. Als je genoeg hebt van zwemmen en genieten van de zon, zoek dan je oase van rust en ontspanning met een glas lekkere drankjes op het overdekte terras van het appartement, dat wordt aangevuld door de kleindochter van de mediterrane tuin, of betreed je favoriete boek door te slingeren op de schommels. Als u niet in de stemming bent om te koken, kunt u uitgaan met de barbecue tot uw beschikking of naar het naburige restaurant gaan, waar zich twee van onze huizen bevinden.

Lees meer Accommodatie eenheden
Prijs vanaf € 140 per nacht
ID: 59779 A8+1 Appartement voor acht personen + extra bed (140 m2)
InternetAircoTVBadkamerKeuken Meer details
Prijs vanaf € 140 per nacht
Prijs vanaf
€ 140 / nacht
Prijs vanaf € 50 per nacht
ID: 58859 A3 Appartement voor drie personen (30 m2)
InternetAircoTVBadkamerKeuken Meer details
Prijs vanaf € 50 per nacht
Prijs vanaf
€ 50 / nacht
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Wij staan ​​te allen tijde tot onze beschikking met informatie, advies of een beknopte oplossing voor eventuele problemen. Inchecken tussen 14:00 en 24:00 uur Bekijk 10 uur Mogelijkheid van bagage tot de aankomst van de volgende gasten. Borg in geval van schade die terugkeert op de dag van vertrek - 150 eur

Inlusief wel Toeristenbelasting.
Afstand vanaf de woning
  • Zee 10 m
  • Strand 10 m
  • Centrum 400 m
  • winkel 500 m
  • Restaurant 30 m
  • Dokter 500 m
  • Apotheek 500 m
  • Bank 500 m
  • Postkantoor 500 m
  • Tankstation 5 km
  • Busstation 4 km
  • Treinstation 28 km
  • Vliegveld 8 km
  • Haven 700 m
  • Nationaal Park 50 km
Soort strand
kiezelstenen
Beton
Rotsachtig
Extra faciliteiten

Voor alle gasten die een actieve vakantie op ons strand willen is een waterpark, de mogelijkheid om een ​​jet te huren, jet Sky, pedalina, SUP-board en voor degenen die er alleen maar willen zijn is er een duikcentrum (op 200 meter afstand van ons) .

Dubravko Sola Aanbieder vanaf 2013
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Bezienswaardigheden in de buurt Appartement Vesna
Opmerkingen
Uitstekend! 5/5
E
Uitstekend! 5/5
Ewa Brzeszcze,
Verbleven in Appartement Vesna , Augustus 2018 | Een geweldige plek voor twee gezinnen

Het huis aan het strand biedt voldoende ruimte voor twee gezinnen, vier grote slaapkamers, een woonkamer met eetkamer, keuken met apparatuur en een groot terras. In de tuin, douche en deur naar het strand! In het huis schoon en comfortabel, geïnstalleerd airconditioning, de keuken afwasmachine en magnetron maakt het heel gemakkelijk om te verblijven met kinderen. Grote tv met netflix in de woonkamer. Twee voldoende badkamers. Aangename buurt, winkels en restaurants op minder dan een kilometer, maar bergopwaarts Je kunt de grill gebruiken. Klein strand, opblaasbare trampolines voor kinderen op zee als extra attractie

Reactie vertaald uit het pools - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
Families met kinderen
Laatste advertenties
Appartementen Petriško Pag, Kroatische eilanden
Appartement Katija Kneze Korčula Račišće, Kroatische eilanden
Appartementen Studio Gabi Premantura, Istrië
Appartementen MAAR Kovačić Zaton (Zadar), De regio van Zadar