Villa Domora is gelegen aan de zuidkant van het eiland Ciovo in Businci in Okrug Gornji. Twee bruggen verbinden het eiland Ciovo met het oude centrum van Trogir en het vasteland. Wij bieden moderne en comfortabele appartementen op 100 meter van de kristalheldere zee. Afstand tot de stad Trogir, die onder bescherming van UNESCO staat, is 4 km, naar de luchthaven Split 8 km en de stad Split 29 km.
Lees meer Accommodatie eenhedenOm de reservering te bevestigen, is het noodzakelijk om 20% van de totale prijs op onze girorekening te storten. De prijs is inclusief toeristenbelasting, airconditioning en schoonmaak op de dag van vertrek. Als de reservering wordt geannuleerd, wordt het betaalde bedrag van 20% niet gerestitueerd. Het appartement is beschikbaar vanaf 14.00 uur op de dag van aankomst tot 10.00 uur op de dag van vertrek.
Inlusief wel Toeristenbelasting. Boekingsbevestigingsdocument bij reserveringEtt toppen boende på en toppen plats, nära till bad, restauranger och affärer. Ren och fräsch lägenhet som har allt man behöver för att trivas. Darko är en underbar värd!
Hyrde på nedre botten med terrass en vecka i september och vi var mycket nöjda. Rent och fräscht med mysig terrass med begränsad insyn bakom fikon- och olivträd. Nära ner till härligt klippbad och trevlig stig utmed kusten. Lite längre till fart och fläkt vid stranden på andra sidan men vi hade cyklar och då gick det enkelt när vi ville se lite folkliv. Dessutom nära till fantastiska Trogir. Trevlig värd och bra service med byte av handdukar tex.
Darko is een uitzonderlijke en prettige gastheer! Hij is toegankelijk, warm en altijd vriendelijk. Hij is behulpzaam in alles en het is heel makkelijk om het met hem eens te worden. Waar we ook in geïnteresseerd waren, hij had altijd een antwoord paraat! Wat betreft de accommodatie: een net, schoon en zeer aangenaam appartement met alles wat we nodig hadden. De locatie is rustig, de tuin is geweldig en het ligt dicht bij verschillende stranden, maximaal 10 minuten lopen. Ook winkels en restaurants zijn vlakbij. Een ideale plek voor een gezin met kinderen, zelfs zonder auto, want alles is op loopafstand. Kortom, een 11/10. We zullen zeker weer voor Čiovo kiezen!
Vår andra vistelse i denna lägenhet med en mysigt uteplats. Lägenheten har det vi behöver och ligger på ett bra gångavstånd till havet, lilla affären och restaurang.
Rent och snyggt och en trevlig värd som dessutom talar svenska. Området och boendet känns väldigt tryggt. Vi planerar redan för nästa vistelse i detta perfekta boende
Vi är mycket nöjda med detta boende.
Kan varmt rekommendera boendet som ligger i ett lugnt område.
Bra sängar och två fina altaner i bra läge. Fin utsikt över takåsar och havet respektive omgivningarna med fritt läge.
Köket är med lite enklare standard men fungerar utmärkt bra, uppskattar diskmaskin, ljust och fint.
Huset ligger bra till för närliggande butik och bra restauranger som är lätt att promenera till.
Havet ligger ca 150 m nedför en brant backe med en bra badplats och till strand ytterligare ungefär 10-15 min promenad. Fantastiskt vatten och underbart bad i augusti.
Hyresvärden är tillmötesgående och ger bra tips för bekväma dagar i lägenheten. Bra AC och fläkt som håller temperaturen sovvänlig.
Lugnt och trivsamt område.
Een fijn appartement, alles is schoon en netjes, het heeft alles wat je nodig hebt voor een aangenaam verblijf. Bij aankomst kregen we alle informatie over restaurants, winkels... en de zee was vlakbij... het beste restaurant vonden wij Wala, op 25 minuten lopen langs de zee....
Fantastiskt bemötande och service under hela vistelsen. Darko gör det lilla extra för att ha nöjda gäster!
Rent och bra uppstyrt på alla sätt!
Mysigt boende, lugnt och välordnat. Darko är en fantastisk värd; tillmötesgående, snabb och enkel kommunikation, serviceminded och hjälpsam! Rekommenderar varmt!
Allt var toppen! Darko är en fantastisk värd, läget är super och allt fungerade hur bra som helst.
Prachtig en gezellig appartement! Terras onder de olijfboom en de hele dag zon. Fantastische gastheren, netjes, schoon en fris, tips en adviezen die goud waard waren van Darko. Ik kom zeker terug.
Ik hou ervan
Zeer vriendelijke en hartelijke mensen en een geweldig appartement. De eigenaar wachtte ons vriendelijk op, hij vertelde ons alles wat we nodig hadden over het eiland, restaurants en alles wat we nodig hadden. We vroegen het aan meneer Branko en hij regelde alles meteen. Heel erg bedankt, Branka. 3 minuten lopen naar de zee, prachtige stranden, een zeer schoon appartement, een uitstekend terras en een zeer aangename tuin. We aten elke dag vijgen. Ik kan dit appartement van harte aanbevelen en we komen volgend jaar zeker terug.
Zeer goed, gastvrij, schoon, rustig en veilig. Het appartement was goed uitgerust en lag vlakbij de zee, met de mogelijkheid om vanaf de kliffen te zwemmen. We werden hartelijk ontvangen door de eigenaar, die tijdens ons verblijf snel onze vragen beantwoordde en ons tips gaf over restaurants en activiteiten. We komen graag terug!
We hebben zeer goede herinneringen aan ons verblijf op het eiland Ciovo en komen er elk jaar terug. Het appartement is erg mooi en brandschoon. De keuken is uitgerust met een vaatwasser en magnetron, en er is ook een wasmachine. De buurt is erg rustig en veilig, dicht bij een lokale winkel en een restaurant, en op 5 minuten lopen van de zee. De eigenaar en zijn ouders zijn erg aardig, beleefd en behulpzaam. Ik kan dit appartement van harte aanbevelen en we komen zeker terug.
Ons gezin, twee ouders van middelbare leeftijd en twee tieners, heeft enorm genoten van een week in Villa Domora. Ontspannend, superfijn met een balkon/terras dat uitkijkt op twee totaal verschillende windrichtingen, prachtig met uitzicht op zee, op een steenworp afstand om te zwemmen in het kristalheldere water. 's Avonds waren er verschillende restaurants waar je lekker kon eten. Onze favoriet van de week was het nabijgelegen Okruk.
Ik kan Darko en Niclas van harte aanbevelen als gastheren, zeer gastvrij en attent met alle denkbare service. We waardeerden het enorm dat het overal schoon en fris was. Het appartement had alles wat je nodig hebt voor een gezin. Met meerdere kamers was het ook gemakkelijk om je eigen tijd in te delen wanneer nodig. De airconditioning en ventilatoren hielden het interieur gemakkelijk koel.
We deden ongecompliceerd boodschappen in de supermarkten op het eiland. Op een avond waren we in de oude stad van Trogir en hebben we gewinkeld en gegeten. Het was gemakkelijk om een taxi te bestellen als we verder wilden reizen dan loopafstand, en ook van en naar de luchthaven.
Wij komen volgende zomer terug!
Hartelijk dank voor dit jaar!
Cecilia en familie
Fantastisch
Een 2+1 bed met terras, perfect voor onze hond. Zeer aardige familie en behulpzame gastheer. Rustige en fijne omgeving, dicht bij restaurants, zee, winkels en het dorp. Makkelijk te bereiken met de taxi naar Split of Trogir.
Een gezellig appartement op de derde verdieping met zeezicht vanaf één balkon. Perfect met twee balkons om te kunnen kiezen uit zon en schaduw. Eén balkon is iets groter en daar is het heerlijk zitten en eten.
Een goede keuken met alles wat je nodig hebt voor het dagelijks leven.
Een airco in de keuken, goede ventilatoren in de slaapkamers.
Twee goede slaapkamers met tweepersoonsbedden.
Er is voldoende parkeergelegenheid binnen de poort en de omgeving is rustig en veilig.
Zeer goed contact met de verhuurder en zijn gezin. Ze waren uiterst gastvrij en behulpzaam.
We hebben een geweldige tijd gehad in Ciovo. We vonden de omgeving geweldig en komen graag terug. Schone kamers, alle faciliteiten inbegrepen. Prachtige en rustige omgeving. De beste plek om uit te rusten.
Geweldige accommodatie, vriendelijke gastheren
Alle aanbevelingen
Het appartement heeft alles wat je nodig hebt op vakantie: keuken met alle apparatuur, koelkast, magnetron. Het appartement is erg schoon en gezellig. In de badkamer is er een wasmachine. Elke kamer heeft een uitgang naar het balkon. Aan de ene kant is er uitzicht op de zee, aan de andere kant uitzicht op de bergen. Heerlijke tijd in dit appartement. Veel mooie stranden op het eiland Čiovo: met rotsen en ook kleine stenen. Je kunt er iets voor je vinden.
Perfecte accommodatie voor ons.
Fris, schoon en alle faciliteiten die nodig zijn voor ontbijt en diner waren beschikbaar. Koelkast en vriezer, magnetron, koffiezetapparaat. Wasmachine, airconditioning en douche, etc. Dicht bij de zee, misschien iets meer dan 100 m, veel badplaatsen zijn heel dichtbij, je kunt langs de hele kust zwemmen, meestal rotsen maar ook stranden.
Wij woonden op de 2e verdieping. 2 balkons in 2 verschillende richtingen met uitzicht op zee.
Rustig en vredig, vlakbij diverse restaurants, op loopafstand van winkels en restaurants, strand en autoverhuur.
Als u het nachtleven zoals Trogir wilt bereiken, is dit met de taxi dichtbij.
We zullen terugkomen. Bedankt Darko voor een heerlijke vakantie.
We kunnen zowel Darka als het appartement ten zeerste aanbevelen. Hij is ook erg vriendelijk en gaf goede tips over eten en bezienswaardigheden.
Anne en Johan met hun gezin.
Vanaf de eerste begroeting tot het vertrek waren de gastheren erg aardig en professioneel. De accommodatie was schoon en comfortabel. Okrug Gornji zelf is een prachtige en rustige plek, met prachtige stranden, restaurants en winkels in de buurt. Alle aanbevelingen en lof. Mijn vriend en ik zijn blij.
Alles is in orde, behalve de gastheer Darko, ik heb hem niet eens ontmoet, maar zijn meegaande vader was er. Bedankt
Wij verbleven in een appartement met terras. Het appartement had de essentie. De bedden zijn comfortabel en de airco was heerlijk omdat er tijdens ons verblijf een hittegolf was. De zee was vrij dichtbij - het enige minpuntje was de steile heuvel naar beneden/omhoog. De gastheer Darko was erg aardig en servicegericht, hij adviseerde over restaurants, bezienswaardigheden enz. We hebben ons erg goed vermaakt. Wij raden Vilka Domora aan en misschien zien we elkaar nog een keer.
Zeer comfortabel appartement voorzien van diverse hulpmiddelen. Het appartement heeft een groot terras met vrij uitzicht op de hemel en een tweede balkon, ideaal voor koffie in de ochtend en uitzicht op de zee. Rustige omgeving, geschikt voor gezinnen met kinderen. Het voordeel van twee rotsstranden en een strand met kiezels. Dit is de tweede keer dat we hier verbleven en we zullen weer terugkomen.
Mooi appartement met alles wat je nodig hebt. Geweldig uitzicht vanaf het balkon en een mooi terras voor ontbijt en diner. Het is rustig en een mooie omgeving. Perfect voor ons als gezin van vier, 2 kinderen van 9 en 11 jaar. (Het is behoorlijk steil naar beneden naar de oceaan (die dichtbij) en de stoep is ruw, dus ik raad geen kinderwagens of rolstoelen aan.) Gemakkelijke toegang, of je nu wil je vanaf de kliffen zwemmen met ladders, mijn meiden gaven daar de voorkeur aan, of als je met kiezels naar het strand wilt. Het water is geweldig!! Zo duidelijk! We hebben 2 heerlijke weken gehad en Darko en zijn ouders zijn geweldig en zo behulpzaam.
Het is onze tweede keer op deze prachtige plek. Fantastische locatie, rustige en kalme omgeving en het appartement groot en ruim. De gastheer is de beste die je kunt krijgen. De omgeving is prachtig. Het is heel gemakkelijk om Trogir te bereiken en te splitsen. We zullen terugkomen/
Zeer mooi appartement vlakbij de zee. Hier kun je rust vinden. Het gastgezin is het beste. Wij hebben meerdere keren gehuurd en komen steeds weer terug op deze mooie plek.
We verbleven voor de eerste keer bij jou, aardige gastvrije mensen zullen je voorzien van de informatie die je nodig hebt, de plaats is uitgerust met alles wat je nodig hebt, het uitzicht op zee is vredig, stil, kinderen zijn blij, ouders ook, dus wat wil je nog meer jij wil. Hartelijke groeten
Ik raad het appartement ten zeerste aan. Het is schoon en de eigenaren zijn vriendelijk.
Ondanks dat het een 2+1 appartement is, is het appartement ruim genoeg, comfortabel en vooral schoon. De accommodatie overtrof onze verwachtingen. Het is uitgerust met alles wat je nodig hebt, en het dichtstbijzijnde strand is erg mooi en de zee is schoon. De gastheer is erg meegaand, aangenaam en onopvallend en altijd beschikbaar. De foto's tonen getrouw het uiterlijk van het appartement, het terras en de kuil naar het strand, en de aangename sfeer en mooie herinneringen aan de vakantie zullen nog lang in onze herinneringen blijven. Een verblijf in Villa Domora kan ik echt iedereen aanraden!
Het appartement waar we in verbleven overtrof onze verwachtingen. Hoewel het een 2+1 appartement was, is het appartement ruim genoeg, luchtig en vooral schoon en netjes. Het is uitgerust met alles wat je nodig hebt en de foto's geven een getrouwe weergave van de werkelijke toestand. De gastheer is erg aardig, behulpzaam en onopvallend. Het dichtstbijzijnde strand is heel dichtbij en mooi, en de zee is schoon. Een verblijf bij de familie Antunović in Villa Domora kan ik zeker aan iedereen aanraden.
Ik geef graag een uitstekende beoordeling aan het appartement en de gastheer. Het appartement is mooi, van een normale standaard, maar vooral schoon en netjes. Het terras is prachtig. De gastheren zijn onopvallend, maar erg aardig en behulpzaam. Het strand is dichtbij.
We kwamen tevreden en uitgerust terug van vakantie. Ik beveel de appartementen graag aan omdat ze alle lof en vertrouwen waard zijn.
Uitstekende accommodatie, uitstekende gastheren, alles was geweldig.
Een heel leuke tijd, de gastheren zijn erg aardig en behulpzaam, het appartement voldoet aan alle comfort...
Heel erg bedankt en we bevelen het van harte aan..
Geweldige gastheer. Erg mooie plek.
Volledig uitgerust met alles wat je nodig hebt.
Hvala Darko.
Zie je binnenkort weer.
Mooi, schoon en netjes appartement met een mooi terras en zeer vriendelijke gastheren ... Perfect voor een rustige vakantie.
Bedankt uit de grond van mijn hart
Mijn man en ik met ons 2-jarige kind hebben een plezierige tijd gehad met onze gastheren. Het appartement is schoon, de gastheren zijn behulpzaam en vriendelijk. Ik raad het iedereen aan die van rust houdt.
Mooi, schoon en netjes appartement met een mooi terras en zeer vriendelijke gastheren....
Bedankt voor een fijne vakantie...
Darja en Rajko