Appartement Spike -
Crikvenica - Kvarner

prijs vanaf € 80 per nacht Strossmayerovo šetalište 4, Crikvenica
Waardering gasten gebaseerd op
1 reacties
Uitstekend! 5/5

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Appartement Spike is gelegen in de nulzone van de stad Crikvenica, vlakbij de stadshaven en het onlangs gerenoveerde Stjepan Radić-plein in het centrum van Crikvenica. De faciliteit is gelegen op Strossmayerovo šetalište 4, Crikvenica. De zee is slechts 40 m. Het gebouw zelf is omgeven door restaurants en cafés. Het appartement is volledig gerenoveerd, voorzien van modern meubilair en alle benodigde apparatuur en is geschikt voor gebruik het hele jaar door. Het is slechts twee minuten verwijderd van het stadscentrum, het belangrijkste stadsstrand en alle toeristische en andere voorzieningen die nodig zijn voor een aangename vakantie.

Lees meer Accommodatie eenheden
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Bij boeking is een aanbetaling van 50% van de totale prijs vereist, de rest van het bedrag wordt in rekening gebracht op de dag van overname van het appartement. Toegang tot het appartement vanaf 14 uur, vertrek vanaf het appartement tot 10 uur. In de periode buiten het hoogseizoen bij een verblijf langer dan 14 dagen 10% korting, bij een verblijf van 20 dagen 15% korting. Het appartement is gelegen op de 3e verdieping. Schoonmaak en toeristenbelasting zijn bij de prijs inbegrepen.

Inlusief wel Toeristenbelasting. Boekingsbevestigingsdocument bij reservering
Afstand vanaf de woning
  • Zee 40 m
  • Strand 20 m
  • Centrum 10 m
  • winkel 100 m
  • Restaurant 10 m
  • Apotheek 100 m
  • Bank 100 m
  • Postkantoor 200 m
  • Tankstation 200 m
  • Busstation 200 m
Soort strand
Zand
kiezelstenen
Beton
Extra faciliteiten

Een babybedje is op aanvraag beschikbaar.

Onze locatie
Toon accommodatie in de buurt Attracties in de buurt weergeven De advertentie Appartement Spike heeft
26887 keer bekeken sinds 06.07.2021.
Andrea Dunđerović Aanbieder vanaf 2021
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Contactformulier
De inhoud van dit formulier wordt rechtstreeks naar het emailadres van de adverteerder verzonden en wordt enkel gebruikt voor informatie met betrekking tot de geselecteerde accomodatie. Gebruik van dit formulier op elke andere manier wordt gezien als misbruik van de algemene voorwaarden van Directkroatie.nl.
Bezienswaardigheden in de buurt Appartement Spike
Opmerkingen
A
Uitstekend! 5/5
ANA Zagreb,
Verbleven in A2+2 , Juli 2025 | Gezellig appartement voor een gezin

Mooi ingericht en gezellig appartement. Het heeft alles wat je nodig hebt - voldoende servies, wasmachine, droger, strijkijzer, föhn en voldoende handdoeken. Alles is vlakbij en gemakkelijk bereikbaar. Winkels en de markt liggen op 5 minuten loopafstand. Talrijke cafés en restaurants bevinden zich direct beneden. Het strand met een mix van kleine en grotere stenen ligt aan de overkant van de straat. Het is een zandstrand, op 5 minuten loopafstand. Wat voor sommigen een probleem kan zijn, is het beklimmen van de 3e verdieping en het af en toe horen van lawaai in de late uurtjes. Al met al waren we zeer tevreden en komen zeker nog eens terug (gezin met twee kinderen)

Reactie vertaald uit het kroatisch - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
Families met kinderenToeristen zonder autoBezichtiging van bezienswaardigheden
Laatste advertenties
Kuća VikNik Drvenik Mali, Kroatische eilanden
Appartement Barka Novigrad (Zadar), De regio van Zadar
Appartementen Zlatna Maslina Drage, De regio van Zadar
Appartement Mladenka Brela, Regio Split