Gerestaureerd stenen huis uit de 19e eeuw, is gelegen in een rustige zijstraat van de onbewoonde huizen eromheen. Andere bewoonde huizen en straten met motorvoertuigen bevinden zich 30-50 m. Het huis hebben we een parkeerplaats voor 3 auto's. Het huis heeft 3 aparte suites zijn uitgerust met airconditioning, die zijn: - Een 2 2 (a) is de begane grond appartement 32 m2 (deur in de eerste foto) - Een 2 2 (c) is de begane grond appartement, 28 m2 vanaf de binnenplaats (de deur op de vierde foto) - A 2 2 (b) is een suite op de eerste verdieping, 32 m2 De appartementen bestaan uit: - badkamer met douche met warm en koud water, toilet en wastafel, spiegels en kasten, - Living kamers waar er is ook een extra slaapbank in de grootte 2x1, 4m geschikt voor 2 personen en een keuken met keukengerei en gasfornuis, spoelbak, koelkast. De slaapkamer is uitgerust met een enkel bed afmeting 2x1. 5m, kast en een bureau voor bagage. Wasmachine wordt gedeeld en is gelegen in de stookruimte in de tuin. Airconditioning is in elk appartement.
Lees meer Accommodatie eenhedenDagelijkse prijs is inclusief accommodatie voor 3 personen. Mogelijke accommodatie voor 1 persoon meer en dit verhoogt de prijs van 8 euro per persoon. Elk appartement heeft bedden voor maximaal 4 personen. Om uw reservering te bevestigen, moet u betalen op onze bankrekening borg van 75 euro per persoon. Bij elke boeking is nog steeds een vergoeding van 25 euro betaald voor het schoonmaken van het appartement en voor gezelschapsdieren 30 Euro voor elke boeking. Gratis draadloos internet is beschikbaar voor gasten met een limiet van 100MB / dag verblijf. Senior Internet verkeer kan geregeld worden tegen extra kosten.
Inlusief wel Toeristenbelasting.Het dichtstbijzijnde strand aan de zee ligt op slechts 300 meter afstand en er zijn meerdere. U kunt nog steeds vinden van een geschikte plaats om te zonnebaden en zwemmen en dat er in feite je alleen bent. De zee is altijd schoon en helder. Slechts 15 minuten lopen is de grootste Kroatische meer - Lake Vrana. Het is een natuurpark dat fietspaden heeft behouden. Op het meer kun je rijden met de boot, vissen en zwemmen. 4 nationale parken zijn te vinden in 30-60 minuten met de auto: Paklemica in het Velebit gebergte, in de buurt van Starigrad, Zrmanja rivier waar een kano te varen met een gids die je terug zal nemen om uw geparkeerde auto's kunt huren. U kunt een bezoek Kornati, Krka watervallen en de dichtstbijzijnde eiland Vrgada.