Inlusief wel Toeristenbelasting.
We waren daar van 18 tot en met 26 augustus 2026.
De appartementen zijn zoals beschreven. Schoon, ruim en met een prachtig uitzicht. De eigenaar is erg aardig en eerlijk.
Dicht bij de zee en winkels.
Er zijn veel bezienswaardigheden in de buurt.
Mooi, schoon en goed uitgerust appartement. Groot terras met uitzicht op zee. Dicht bij het strand. We waren zeer tevreden en zouden graag terugkomen!
Hallo Jana
Ik ben blij dat je het leuk vond en ik hoop je snel weer te zien. Groeten van de familie Blajić
We zijn net terug van vakantie en het was geweldig. Alle lof voor de gastheren, het appartement is fantastisch, van alle gemakken voorzien en netjes.
Het strand is vlakbij, het is er rustig en ontspannend, geen lawaai. We voelden ons er erg op ons gemak.
Hartelijke groeten aan Hana.
We verbleven 8 dagen in appartement 2+2, vanaf 24-7-2026. Het appartement was schoon en netjes. Airconditioning, balkon met zonnescherm, parkeerplaats (overdekt, auto de hele dag in de schaduw), alles was geweldig! De gastheren waren vriendelijk en aardig. De locatie is fantastisch. Alles is dichtbij. Van de winkel, bakker, fruitwinkel, restaurant tot het prachtige strand. We hebben een geweldige tijd gehad. Alle lof voor de Blajić-appartementen.
Prachtige, schone appartementen waar niets aan ontbreekt. Zeer aardige huisbazin. Dicht bij het strand. Een echte aanrader. We voelden ons hier erg op ons gemak.
De eigenaar is erg beleefd en op elk moment beschikbaar. We huurden 2 appartementen 2 + 2. Zeer schoon, goed uitgerust. Airconditioning werkt en de rest van de apparatuur. Vrede en stilte. Het is echt de moeite waard om hier te komen!
We verbleven in appartementen Blajić (4 + 2) van 11.06 tot 18.06. In 2022 moet ik benadrukken dat het appartement schoon, comfortabel en modern ingericht is zoals op de foto's te zien is, de gastheren zijn vriendelijk en meegaand. De zee is schoon en de stranden zijn prachtig zandstrand.
Alle aanbevelingen voor Appartementen Blajić!