Inlusief wel Toeristenbelasting. Boekingsbevestigingsdocument bij reservering
Met groot verdriet volgen we het nieuws over de branden in Omiš en omgeving. We hadden de gelegenheid om deze prachtige plek te bezoeken en hier een heerlijke vakantie door te brengen, die we nooit zullen vergeten. We zijn dan ook diep bedroefd door wat de lokale bevolking en de hele regio nu meemaken.
Wij wensen jullie, onze gastheren, in het bijzonder toe dat de situatie zo snel mogelijk wordt opgelost en dat jullie deze ramp in goede gezondheid te boven komen.
We duimen voor iedereen die de branden bestrijdt en bovenal wensen we de lokale bewoners en bezoekers veiligheid toe. Lucie en Rexhep Ibrahimi met familie
Appartementen Zvjezdana
Hartelijk dank voor uw steun en vriendelijke woorden. Dat betekent veel voor ons. De beste wensen voor u en uw familie!
Hallo. We waren er 7 dagen in augustus 2025. Alles was geweldig. De eigenaren (Petra) waren erg vriendelijk, het appartement was top. Alles was schoon, de uitrusting was perfect, parkeergelegenheid, 3 minuten lopen naar het strand. We komen volgend jaar zeker terug.