Villa Pinija -
Fažana - Istrië

prijs vanaf € 100 per nacht Prilaz Marini 1A, Fažana

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Welkom bij Villa Pinija, een klein vakantiehuis in Valbandon, in een rustig deel van Fažana, op slechts 250 meter van de zee. Het huis is ideaal voor gasten die meer privacy wensen dan in een klassiek appartement en een ontspannen verblijf vlakbij het strand. Gasten hebben de beschikking over een eigen tuin, een aangenaam terras, een barbecue en een zonneterras met een buitendouche, perfect om overdag te ontspannen of 's avonds na een dagje strand tot rust te komen. De locatie is ideaal voor wandelingen, strandbezoeken, fietstochten en het verkennen van Fažana, Valbandon en de omgeving. In de buurt vindt u stranden, promenades, restaurants en andere voorzieningen voor een heerlijke zomervakantie. Op afspraak is het mogelijk om gebruik te maken van de sauna en de fitnessruimte in de nabijgelegen Villa Pineta in Fažana, en om fietsen te huren.

Lees meer Accommodatie eenheden
Prijs vanaf € 100 per nacht
ID: 74710 A2+2 Appartement voor twee personen + twee extra bedden (33 m2)
InternetAircoTVZeezichtBadkamer Meer details
Prijs vanaf € 100 per nacht
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Bij reservering is een aanbetaling van 20% van het totaalbedrag vereist. Het resterende bedrag dient bij aankomst te worden voldaan. Terugbetaalbare borg: Bij aankomst is een borg van € 200 vereist. Deze borg wordt contant geïnd en bij vertrek volledig contant terugbetaald, na een inspectie van de accommodatie op eventuele schade. Huisdieren zijn niet toegestaan. Inchecken: 15:00 uur. Uitchecken: 10:00 uur.

Inlusief wel Toeristenbelasting.
Afstand vanaf de woning
  • Zee 100 m
  • Strand 300 m
  • Centrum 1 km
  • winkel 1 km
  • Restaurant 200 m
  • Apotheek 1 km
  • Postkantoor 1 km
  • Tankstation 1 km
  • Nationaal Park 1 km
Soort strand
Zand
kiezelstenen
Extra faciliteiten

fietsverhuur

Onze locatie
Toon accommodatie in de buurt Attracties in de buurt weergeven De advertentie Villa Pinija heeft
18344 keer bekeken sinds 30.03.2023.
Dejan Mihelac Aanbieder vanaf 2019
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Duits
Sloveens
Contactformulier
De inhoud van dit formulier wordt rechtstreeks naar het emailadres van de adverteerder verzonden en wordt enkel gebruikt voor informatie met betrekking tot de geselecteerde accomodatie. Gebruik van dit formulier op elke andere manier wordt gezien als misbruik van de algemene voorwaarden van Directkroatie.nl.
Bezienswaardigheden in de buurt Villa Pinija
Verbleef u hier? Plaats een reactie!
Laatste advertenties
Kuća T3 Murter Tisno, Kroatische eilanden
Appartementen Jančić Krk Malinska, Kroatische eilanden
Appartementen Solmaris Gradac, Regio Split
Appartement House Lam Biograd na Moru, De regio van Zadar