De appartementen bevinden zich in een huis met in totaal 6 appartementen. De accommodatie ligt op 150 meter van het strand en er is parkeergelegenheid voor alle auto's op het terrein. Alle appartementen hebben overdekte balkons van 8 of 16 vierkante meter en zijn voorzien van airconditioning. Alleen gasten die geregistreerd staan bij de accommodatie mogen in de appartementen verblijven.
Lees meer Accommodatie eenhedenOm de reservering te bevestigen, dient u 25% aan te betalen. Het resterende bedrag betaalt u bij aankomst in de accommodatie. Inchecken in het appartement is mogelijk vanaf 14:00 uur en uitchecken uiterlijk om 10:30 uur. Vroeg inchecken dient u van tevoren aan te vragen en hiervoor wordt een bedrag van € 50 in rekening gebracht.
Inlusief niet Toeristenbelasting. Boekingsbevestigingsdocument bij reserveringDe aanbetaling kan tot 30 dagen voor aankomst worden terugbetaald; de kosten van de terugbetaling zijn voor rekening van de gast.
Aankomst in de accommodatie na 14:00 uur, vertrek vóór 10:30 uur. Roken is niet toegestaan in de appartementen. Huisdieren zijn toegestaan na voorafgaande afspraak en tegen betaling. Airconditioning dient uitgeschakeld te worden wanneer er niemand in het appartement verblijft. Handdoekenwissel kost €10, beddengoedwissel €15, extra schoonmaak kost €20 per uur en dient vooraf aangevraagd te worden. Vroegtijdig inchecken in het appartement (vóór 14:00 uur) kost €50.
Alle lof voor onze gastheren Helena en Leon, prachtige accommodatie, prachtig uitzicht vanuit het appartement, geweldig strand en een aangenaam verblijf!
Geweldige plek, ruim en schoon appartement, airconditioning in elke kamer, wasmachine in de badkamer, balkon met uitzicht op de nabijgelegen Adriatische Zee, we waren er vorig jaar en dit jaar gaan we er als gezin heen Behulpzame en aardige gastheren Wij raden aan
We verbleven in augustus in het Ariana appartement, we waren aangenaam verrast door de wasmachine en airconditioning in beide kamers. Het balkon is comfortabel en overdekt, het uitzicht op zee is een genot, er is geen verkeer, de winkel ligt nog geen 100 meter verderop. Alles was super schoon en geurig, vers gewassen beddengoed. Ook kregen we afwasmiddel, sponzen, theedoeken, shampoo, zeep. We gingen vaak naar pizzeria Marmont, vlakbij het huis aan het strand, het is geweldig. De hospita ontving ons beleefd en onopvallend, dat past bij ons.
Geweldig appartement met uitzicht op zee, comfortabel bed, schoon. Goede internetverbinding, gastheer vriendelijk en behulpzaam. Aanbevelen!
Wij waren in september 2023 in appartement 62628. Het appartement is ruim en schoon, vanuit de keuken is er een balkon met een prachtig uitzicht op de zee en de bergen, het ligt aan de rustige kant zonder verkeer. We waren aangenaam verrast door de airconditioning in beide kamers, en vooral door de wasmachine in het appartement. De gastheren zijn behulpzaam en onopvallend. Ik raad deze accommodatie aan.
We verbleven in het Ariana-appartement op de tweede verdieping. Het is vrij ruim en uitgerust met alles wat je nodig hebt, zelfs een wasmachine. Beide kamers zijn voorzien van airconditioning, wat ons privacy gaf omdat we de kamerdeur niet open hoefden te houden. Het balkon heeft een prachtig uitzicht op de zee en de bergen, het is groot genoeg om erop te dineren, het kijkt uit op de rustige kant waar geen auto's langskomen. Parkeren is veilig op het erf van het huis. Wij komen graag nog een keer.
We hebben geweldige vakantietijd in Gradac in appartementen Helena. Strand is dichtbij evenals supermarkt, restaurants, bars. We hielden van Gornja Vala, witte pebblebee, kristalhelder water, onze zoon hield van snorkelen daar, op slechts een paar minuten lopen. Apartman was erg schoon en comfortabel voor onze familie. Keuken was goed uitgerust met alle benodigde hulpprogramma's. Airco in beide kamers is handig, geeft je privacy doordat je de deuren kunt sluiten. Wasmachine zeer welkom als je twee weken blijft. Parkeren is in de tuin van het huis en het is veilig en dichtbij wanneer u het moet gebruiken. Bedankt onze gastheren om behulpzaam te zijn voor al onze behoeften en ook als privacy te geven. We zullen zeker terugkomen.
Mooi appartement voor twee, uitzicht om nooit te vergeten. Balkon waar we prachtige momenten hebben doorgebracht met het kijken naar de zonsondergang aan de prachtige Adriatische Zee. De gastheren zijn aardig en behulpzaam, niet opdringerig, wat leuk is.
Mooi appartement, twee slaapkamers plus woonkamer, twee badkamers erg handig als je met kinderen komt. De hoofdslaapkamer is ruim met een eigen badkamer op de kamer, wasmachine is handig. Het balkon is enorm met uitzicht op zee. alle kamers zijn voorzien van airconditioning, waardoor privacy mogelijk is. Het strand is dichtbij evenals een supermarkt. Parkeren is in de tuin, erg handig en veilig.