Huis Kolelastra ligt in het groen op de heuvel boven het stadsstrand (5 minuten lopen door het dennenpark naar het strand en slechts 8-10 minuten lopen naar de Riva, oftewel het centrum). Door de gunstige ligging hebben alle appartementen in huis Kolelastra een weids uitzicht over de hele baai, tot aan de Italiaanse bergen, die bij mooi weer te zien zijn. De bijgevoegde foto's tonen authentieke uitzichten vanaf het balkon van een individueel appartement en we delen ze graag met u, omdat we zelf vaak gefascineerd zijn door vurige kleuren of zilver voor ons. De appartementen zijn uitgerust met alles wat een mens nodig heeft voor een aangenaam verblijf en vakantie (van keukendoeken tot vriezers). Het huis beschikt over een eigen parkeerplaats in het groen en een watertank van 100 m³, zodat de gasten bij droog weer geen enkel watertekort zullen ervaren. Wat de gasten in hun beoordelingen vooral benadrukken: een prachtig uitzicht vanaf het balkon van alle appartementen, onberispelijke netheid, functionele uitrusting en vriendelijke gastheren.
Lees meer Accommodatie eenhedenWilt u een of meerdere appartementen in ons huis reserveren, dan is een aanbetaling van 30% van de totale rekening vereist. Uw reservering is pas geldig nadat wij de ontvangst van de aanbetaling en de definitieve reservering per e-mail hebben bevestigd. U kunt het resterende bedrag tot het volledige bedrag direct voor aankomst elektronisch betalen of contant op de dag van aankomst. U kunt het appartement betreden vanaf 15:00 uur. Vertrek is verplicht vóór 09:00 uur.
Inlusief wel Toeristenbelasting.De aanbetaling of borg is een garantie voor de gast dat er op de afgesproken dag daadwerkelijk een schoon en opgeruimd appartement voor hem klaarstaat, en een garantie voor de appartementseigenaar dat het appartement definitief is gereserveerd. Als de gast gedwongen wordt de reservering te annuleren, volgen we de annuleringsregel, afhankelijk van de datum van de annulering: • Als we de annulering 30 of meer dagen voor de geplande aankomst ontvangen, ontvangt de gast 100% restitutie van de aanbetaling of de mogelijkheid om deze bij de eerstvolgende gelegenheid te gebruiken als hij besluit om opnieuw bij ons te verblijven. • Als de periode korter is dan 30 dagen, vindt er geen restitutie van de aanbetaling plaats, maar laten we de gast de mogelijkheid om deze bij de eerstvolgende gelegenheid te gebruiken als hij besluit om opnieuw een plaats in ons huis te boeken. Zeer zelden en in uitzonderlijke situaties komt het voor dat een gast een reservering om een zeer ernstige reden moet annuleren. In dergelijke gevallen laten gasten meestal een aanbetaling achter voor hun volgende vakantie bij ons.
Het Kolelastra-huis is ontworpen om gasten privacy, rust en stilte te bieden en een hoge standaard van service: • zonnecollectoren zorgen voor voldoende warm water, • onze eigen watertank van 100m3 is een waterverzekering in geval van waterschaarste tijdens een droge periode, • voor de behoeften van gezelligheid en BBQ, hebben we een zomerkeuken en een terras in de noordelijke tuin, • wasservice in het huis • permanente en gedetailleerde informatie van de gast over wat hij kan bezoeken tijdens zijn verblijf in Komiza.