Appartement Gaviota -
Krk - Kroatische eilanden

prijs vanaf € 70 per nacht Dr. Dinka Vitezića 10, Krk

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Het appartement is gelegen in het oude historische centrum van Krk. Het belangrijkste stadsstrand ligt op 250 meter van de accommodatie. Het stadscentrum, het centrale plein en de stadspromenade liggen op 100 meter van het appartement. De belangrijkste historische bezienswaardigheden, de kathedraal van Krk en het Frankopankasteel, bevinden zich in de directe omgeving van de accommodatie en vanaf de ingang heeft u uitzicht op de kathedraal zelf. Tijdens uw verblijf heeft u toegang tot alle voorzieningen zonder dat u een auto hoeft te gebruiken. Gasten van het appartement kunnen gratis parkeren op 250 meter van de accommodatie.

Lees meer Accommodatie eenheden
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Geachte heer, Voor al uw vragen en reserveringen kunt u contact met ons opnemen via e-mail. Betaalwijze: Contant bij aankomst of per transactie op uw IBAN-rekening de dag voor aankomst. De aanbetaling bedraagt 30% van het totaalbedrag en wordt bij reservering voldaan. INCHECKEN: vanaf 14.00 uur. UITCHECKEN: vóór 10.00 uur. Huisdieren zijn niet toegestaan. Bij een verblijf van 7 nachten of meer wordt op verzoek bij de boeking korting verleend. Op verzoek is het mogelijk om een verblijf van 3 of 4 nachten te boeken. Wij sturen u een schriftelijke reserveringsbevestiging (voucher).

Inlusief wel Toeristenbelasting.
Annuleringsbeleid

Gratis annuleren en restitutie van de vooruitbetaling is mogelijk tot 120 dagen voor aankomst!

Afstand vanaf de woning
  • Zee 200 m
  • Strand 200 m
  • Centrum 100 m
  • winkel 50 m
  • Restaurant 50 m
  • Dokter 300 m
  • Apotheek 100 m
  • Bank 100 m
  • Postkantoor 300 m
  • Tankstation 500 m
  • Busstation 500 m
  • Vliegveld 20 km
  • Haven 200 m
  • Sportactiviteiten 300 m
  • Discotheek 5 km
  • Casino 500 m
Soort strand
kiezelstenen
Beton
Rotsachtig
Extra faciliteiten

Als welkomstdrankje voor al onze gasten hebben wij voor u een welkomstdrankje klaargezet met zelfgemaakte prosciutto, kaas en vers fruit. Dit alles is bij de prijs inbegrepen.

Onze locatie
Toon accommodatie in de buurt Attracties in de buurt weergeven De advertentie Appartement Gaviota heeft
68 keer bekeken sinds 12.05.2025.
Danijela Bučar Trivičević
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Duits
Italiaans
Contactformulier
De inhoud van dit formulier wordt rechtstreeks naar het emailadres van de adverteerder verzonden en wordt enkel gebruikt voor informatie met betrekking tot de geselecteerde accomodatie. Gebruik van dit formulier op elke andere manier wordt gezien als misbruik van de algemene voorwaarden van Directkroatie.nl.
Bezienswaardigheden in de buurt Appartement Gaviota
Verbleef u hier? Plaats een reactie!
Laatste advertenties
Appartementen Poduje Vis, Kroatische eilanden
Appartementen Danica Pakoštane, De regio van Zadar
Appartement Tara i Nika Živogošće, Regio Split
Stacaravan Malibu Žaborić, De regio Sibrenik