Oeps, deze accomodatie is helaas niet meer beschikbaar. Geen paniek, wij kunnen u vergelijkbare accomodatie bieden in de omgeving van Krk en Kroatische eilanden!

Appartement Maroević -
Krk - Kroatische eilanden

prijs vanaf € per nacht

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

De specialiteit van ons appartement is gelegen in het centrum van Krka, omgeven door groen, dennen, grote tuin en tuin, ideaal voor uw vakantie. De grootte is 55 m2, rustiek en modern ingericht, op de begane grond van een autochtoon kuststenen huis. Het bestaat uit twee slaapkamers, een badkamer, een grote woonkamer met een keuken en een eethoek. Het is uitgerust met alles wat u nodig heeft voor een aangenaam verblijf (internet, vaatwasser, wasmachine, magnetron, satelliet-tv). Parkeren is in de tuin van het huis en wordt niet in rekening gebracht. Huisdieren zijn toegestaan.

Lees meer Accommodatie eenheden
Prijs op aanvraag
ID: 23968 A3+2 Appartement voor drie personen + twee extra bedden (55 m2)
InternetTVSatteliet TVHuisdieren toegestaanBadkamer Meer details
Prijs op aanvraag
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

De toeristenbelasting is bij de prijs inbegrepen. Parkeren is gratis. Aanvragen en reserveringen kunnen worden gemaakt via e-mail of telefoon. De betaalwijze is contant aan de eigenaar bij aankomst in het appartement en de aanbetaling bedraagt 10% van de totale prijs. De prijs is inclusief beddengoed, handdoeken, de eindschoonmaak, toeristenbelasting en gratis gebruik van internet. De prijs omvat een eenmalige vergoeding. Huisdieren 5 Euro per nacht, extra bed (10 €) per persoon per nacht. Aankomsttijd is na 14 uur en vertrek tot 10 uur of op afspraak.

Inlusief wel Toeristenbelasting.
Afstand vanaf de woning
  • Zee 100 m
  • Strand 100 m
  • Centrum 20 m
  • winkel 20 m
  • Restaurant 20 m
  • Dokter 20 m
  • Bank 20 m
  • Postkantoor 20 m
  • Tankstation 20 m
  • Busstation 20 m
  • Vliegveld 5 km
  • Haven 50 m
  • Sportactiviteiten 50 m
  • Discotheek 10 m
  • Casino 10 m
Soort strand
Zand
kiezelstenen
Beton
Rotsachtig
Extra faciliteiten

Het appartement is onlangs gerenoveerd, op de begane grond van een authentiek huis aan zee, aan het water. Uitgerust met alles wat u nodig heeft voor uw plezierige zomervakantie! In de buurt, zeg maar over de weg, zijn er winkels, bakkerijen, postkantoor, banken, apotheken, restaurants en banketbakkers.

Snježana Maroević Aanbieder vanaf 2013
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Italiaans
Meer informatie over de verhuurder
Bezienswaardigheden in de buurt Appartement Maroević
Verbleef u hier? Plaats een reactie!
Laatste advertenties
Appartementen Mara Krk Punat, Kroatische eilanden
Stenen huis Betlehem Krk Pinezići, Kroatische eilanden
Appartement Tramontana Iž, Kroatische eilanden
Appartementen Veronika Pašman Ždrelac, Kroatische eilanden