Appartementen Mira -
Rab Lopar - Kroatische eilanden

prijs vanaf € 55 per nacht Lopar 446, Rab Lopar
Waardering gasten gebaseerd op
2 reacties
Uitstekend! 5/5

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Mira Apartments is gevestigd in een gezinswoning en biedt accommodatie aan maximaal 15 personen in 3 appartementen. We bevinden ons in een rustige buurt, bijna aan het einde van een doodlopende straat, en alle essentiële voorzieningen (winkel, bakker, geldautomaat, apotheek, restaurants, postkantoor, cafés, enz.) zijn op minder dan 10 minuten loopafstand. Het beroemdste strand van Rab, Rajska plaža, is bijna 2 km lang en ideaal voor kinderen, en ligt het dichtstbij en is in 10 minuten lopen te bereiken. We hebben gratis parkeergelegenheid naast het huis en 2 speeltuinen. De appartementen beschikken over een wasmachine en een berging op de begane grond (voor kinderwagens of fietsen). Alle appartementen hebben een smart-tv met onbeperkt Netflix.

Lees meer Accommodatie eenheden
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Heeft u vragen over onze appartementen en/of wilt u reserveren? Stuur ons dan een bericht. We reageren zo snel mogelijk. Om uw reservering te bevestigen, dient u een aanbetaling te doen (ongeveer 30% van de totale prijs). Inchecken is mogelijk na 14:00 uur en uitchecken vóór 10:00 uur.

Inlusief wel Toeristenbelasting.
Annuleringsbeleid

De aanbetaling is niet restitueerbaar, maar bij annulering om een gegronde reden kan deze op een later moment worden gebruikt.

Afstand vanaf de woning
  • Zee 500 m
  • Strand 400 m
  • Centrum 400 m
  • winkel 400 m
  • Restaurant 400 m
  • Dokter 400 m
  • Apotheek 300 m
  • Postkantoor 400 m
  • Tankstation 1 km
  • Busstation 400 m
  • Sportactiviteiten 400 m
  • Discotheek 400 m
  • Casino 400 m
Soort strand
Zand
kiezelstenen
Beton
Rotsachtig
Extra faciliteiten

De prijzen zijn inclusief: gebruik van airconditioning, wifi, eindschoonmaak, belastingen, gebruik van de barbecue, gebruik van de wasmachine, Netflix... Voor verdere vragen kunt u gerust een aanvraag indienen.

Onze locatie
Toon accommodatie in de buurt Attracties in de buurt weergeven De advertentie Appartementen Mira heeft
63388 keer bekeken sinds 09.02.2016.
Samantha Ćućić Aanbieder vanaf 2016
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Duits
Contactformulier
De inhoud van dit formulier wordt rechtstreeks naar het emailadres van de adverteerder verzonden en wordt enkel gebruikt voor informatie met betrekking tot de geselecteerde accomodatie. Gebruik van dit formulier op elke andere manier wordt gezien als misbruik van de algemene voorwaarden van Directkroatie.nl.
Bezienswaardigheden in de buurt Appartementen Mira
Opmerkingen
A
Uitstekend! 5/5
Adam Katowice,
Verbleven in A6 , Oktober 2025 | Super appartement

Rustig, vredig, en de gastvrouw, Samantha, en haar moeder waren erg aardig en behulpzaam. Het appartement was schoon en erg ruim. Ik kan het iedereen aanraden, Adam.

Reactie vertaald uit het pools - Bekijk origineel
J
Uitstekend! 5/5
Jopa Donji Laduč,šenkovec,
Verbleven in A6 , Augustus 2024 | Appartement 6+2

Het appartement ligt in een rustig deel van Lopar. Op loopafstand van het strand, winkels, de bakker en het centrum. Het appartement beschikt over een groot terras en een barbecue, waar we bijna elke dag gebruik van hebben gemaakt. Alles is tot in de puntjes uitgerust en er ontbreekt niets, behalve misschien airconditioning in de kamers, want het kan er warm zijn. Het was weer geweldig en ik denk dat we elkaar dit jaar weer met dezelfde line-up zien. Bij het afscheid kregen we prachtige handgemaakte souvenirs. Mevrouw Samanta is erg vriendelijk en benaderbaar.

Reactie vertaald uit het kroatisch - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
Actieve vakantieNachtlevenmensen die op zoek zijn naar rustFamilies met kinderenToeristen zonder autoRomantische mensenBezichtiging van bezienswaardigheden
Laatste advertenties
Appartement Studio Paula Zadar, De regio van Zadar
Appartement M Makarska, Regio Split
Appartementen Kern Novigrad, Istrië
Villa Luxury Visium 2 Makarska, Regio Split