Appartement Palma Gena -
Makarska - Regio Split

prijs vanaf € 170 per nacht Obala Kralja Tomislava 6, Makarska

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Appartement Palma Gena is volledig gerenoveerd en bevindt zich in een woongebouw in het hart van de oude stad. Het ligt direct aan de kust en vanuit de ramen op het zuiden heeft u uitzicht op de prachtige haven van Makarska, de schiereilanden Sveti Petar en Osejava en het eiland Hvar. Het ligt naast de hoogste palmboom aan de kade van Makarska. Het is al meer dan een halve eeuw in familiebezit en vertelt het verhaal van de oudheid en de legendes van Makarska. Het complex ligt in het hart van de stad, dus zodra u vanuit het appartement de kade oploopt, opent de stad zich voor u in al haar schoonheid en pracht. Het wacht erop om door u ontdekt te worden. Talrijke cafés en restaurants zijn gemakkelijk bereikbaar... een apotheek, een bank, een postkantoor... Het kiezelstrand van Donja Luka ligt op ongeveer 10 minuten lopen langs de prachtige kade van Makarska. Hoewel het appartement zich in het hart van het centrum en de drukte bevindt, biedt het u rust en intimiteit en is het de perfecte keuze voor diegenen die de mediterrane levensstijl willen ervaren.

Lees meer Accommodatie eenheden
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Om ons appartement te reserveren, dient u een aanbetaling van 30 procent van het totale bedrag te voldoen. Het resterende bedrag betaalt u bij aankomst. Annuleringen van evenementen accepteren wij een maand van tevoren en storten wij de volledige aanbetaling terug. Aankomst is vanaf 14.00 uur en vertrek tot 10.00 uur. Als we informatie hebben dat inchecken mogelijk is, nemen we tijdig contact met u op, zodat we uw reis en aankomst op uw eindbestemming kunnen berekenen. Voor een extra persoon geldt een tarief van 20 euro per nacht.

Inlusief wel Toeristenbelasting.
Annuleringsbeleid

Indien u een maand van tevoren annuleert, betalen wij het volledige voorschot terug.

Afstand vanaf de woning
  • Zee 20 m
  • Strand 700 m
  • Centrum 10 m
  • winkel 20 m
  • Restaurant 20 m
  • Dokter 500 m
  • Apotheek 200 m
  • Bank 100 m
  • Postkantoor 100 m
  • Tankstation 1.5 km
  • Busstation 800 m
  • Haven 20 m
  • Sportactiviteiten 700 m
  • Discotheek 700 m
  • Casino 400 m
Soort strand
kiezelstenen
Extra faciliteiten

Voor al onze gasten in het appartement wordt u altijd verwelkomd met zelfgemaakte brandewijn van de familieboerderij van de Makarska Riviera. Diverse wijnen uit de regio en sap ter verfrissing. Op slechts 20 meter van de accommodatie bieden talrijke toeristenboten u de mogelijkheid tot excursies en staan wij tot uw beschikking voor al uw vragen over evenementen en het plannen van uw vakantie. Er is geen parkeergelegenheid bij het appartement zelf. U heeft twee opties: 1. Parkeren op de gemeentelijke parkeerplaats, die midden in het seizoen altijd druk is, of 2. Parkeren bij ons familiehuis op een privéparkeerplaats, waar uw parkeerplaats altijd beveiligd is. Deze parkeerplaats ligt op 800 meter van het appartement.

Onze locatie
Toon accommodatie in de buurt Attracties in de buurt weergeven De advertentie Appartement Palma Gena heeft
1651 keer bekeken sinds 28.05.2025.
Viki Puharic Aanbieder vanaf 2021
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Meer informatie over de verhuurder
Contactformulier
De inhoud van dit formulier wordt rechtstreeks naar het emailadres van de adverteerder verzonden en wordt enkel gebruikt voor informatie met betrekking tot de geselecteerde accomodatie. Gebruik van dit formulier op elke andere manier wordt gezien als misbruik van de algemene voorwaarden van Directkroatie.nl.
Bezienswaardigheden in de buurt Appartement Palma Gena
Verbleef u hier? Plaats een reactie!
Laatste advertenties
Stacaravan Holiday Blue Biograd na Moru, De regio van Zadar
Appartementen Damir Vidović Murter, Kroatische eilanden
Appartement G Mol Zagreb, Zagreb en Centraal Kroatië
Appartementen Flowers Privlaka, De regio van Zadar