Huis met 4 studio's. Gelegen nabij alle belangrijke voorzieningen, het centrale plein op 300 m, de markt op 300 m, het strand op 700 m en de belangrijkste boulevard (Riva op 350 m).
Accommodatie eenhedenOm de reservering te bevestigen, is het noodzakelijk een aanbetaling te doen van 30% van het totale reserveringsbedrag
Inlusief wel Toeristenbelasting.Bij annulering tot 35 dagen voor aankomst in de accommodatie wordt de aanbetaling volledig terugbetaald, exclusief transactiekosten. Anders houden wij de aanbetaling in.
De prijs is inclusief: Airconditioning Dagelijkse vergoeding van 1 EUR/persoon/nacht Parkeerplaats Handdoeken (niet elke dag verschoond) Beddengoed (elke 5-7 dagen verschoond, afhankelijk van de verblijfsduur) Eindschoonmaak van het appartement Wi-Fi internet