Studio appartement A&A ligt in het centrum van Mali Losinj. Dankzij de nabijheid van het centrum als middelpunt van de meeste evenementen, bioscopen en theaters, en zelfs nachtclubs, is het een ideale accommodatie voor gasten die op zoek zijn naar activiteiten en entertainment. Eigen vervoer is niet nodig gezien de vele promenades die leiden naar de mooiste baaien van Lošinj, die te voet of per fiets te bereiken zijn. Voor degenen die besluiten met de auto te komen, is er een parkeerplaats op 3 minuten afstand van het Studio-appartement.
Lees meer Accommodatie eenhedenBetaling geschiedt bij aankomst/vertrek uit het appartement. Om de reservering geldig te laten zijn, is het noodzakelijk om een aanbetaling van 30% van het totale bedrag van het verblijf te betalen. De ideale aankomsttijd (Check in) is na 15.00 uur en vertrek tot 10.00 uur.
Inlusief wel Toeristenbelasting.In geval van annulering, gelieve ons tijdig te informeren (minimaal 3 weken voor aankomst).
Als u besluit om op reis te gaan of het eiland te verkennen, zullen de gastheren u graag een geheim vertellen en u begeleiden naar de juiste keuze.