Appartementen Anna -
Lošinj Mali Lošinj - Kroatische eilanden

prijs vanaf € 80 per nacht Spiridona Gopcevica 15, Lošinj Mali Lošinj
Waardering gasten gebaseerd op
3 reacties
Uitstekend! 5/5

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Wij heten u van harte welkom en wensen u een aangenaam verblijf in ons huis Anna. Het is een oud kapiteinshuis, gelegen in een rustige buurt, niet ver van het centrum. Het is omgeven door een binnenplaats en groen. Het ligt op 100 meter van de zee, 500 meter van het stadscentrum en 600 meter van het dichtstbijzijnde strand. Het huis beschikt over twee appartementen. Appartement Anna 1 bevindt zich op de tweede verdieping en Anna 2 op de derde verdieping. Beide appartementen bieden uitzicht op zee en de haven en zijn elk 70 m² groot (twee slaapkamers met tweepersoonsbedden, badkamer, woonkamer met eethoek en keuken). De appartementen zijn volledig uitgerust (bestek en kookgerei, handdoeken, bedlinnen, satelliet-tv, wifi, wasmachine, koelkast met vriezer, airconditioning). In de wintermaanden worden alle kamers verwarmd door centrale verwarming. De dichtstbijzijnde oprit met de auto is op 100 meter afstand. Loopafstand is een stuk. De appartementen hebben gereserveerde parkeerplaatsen langs de hoofdweg op 250 meter van het huis.

Lees meer Accommodatie eenheden
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Elk appartement is geregistreerd voor 4 personen. Er zijn geen extra bedden of personen beschikbaar. Bij reservering wordt een aanbetaling van 20% van het totaalbedrag betaald, met een minimum van € 100. Bij no-show of annulering van de reservering wordt de aanbetaling niet terugbetaald. Het resterende bedrag voor de gereserveerde accommodatie wordt op de dag van aankomst betaald op de bankrekening van de verhuurder of contant (afhankelijk van de wensen van de gast). Bij vroegtijdig vertrek vindt er geen terugbetaling plaats; het volledige bedrag voor de gereserveerde periode dient te worden betaald. Eindschoonmaak eenmalig: € 35. +50% toeslag voor één nacht +30% toeslag voor verblijven tot 3 dagen. Aankomst vanaf 15:00 uur, vertrek vóór 10:00 uur (eerder aankomen mogelijk indien het appartement gereed is voor de volgende gast). Mogelijkheid om bagage achter te laten na vertrek uit de accommodatie indien de gast later van het eiland vertrekt, bijvoorbeeld. Per boot, catamaran, bus, enz. Het gebruik van barbecues/grills is om veiligheidsredenen ten strengste verboden. Babybedje en kinderstoel gratis beschikbaar op aanvraag.

Inlusief wel Toeristenbelasting.
Annuleringsbeleid

Bij geannuleerde reserveringen vindt geen terugbetaling plaats.

Afstand vanaf de woning
  • Zee 100 m
  • Strand 600 m
  • Centrum 500 m
  • winkel 200 m
  • Restaurant 100 m
  • Dokter 1.5 km
  • Apotheek 400 m
  • Bank 300 m
  • Postkantoor 300 m
  • Tankstation 700 m
  • Busstation 400 m
  • Vliegveld 7 km
  • Haven 1 km
  • Sportactiviteiten 2 km
  • Casino 200 m
Soort strand
kiezelstenen
Beton
Rotsachtig
Extra faciliteiten

Naast het verhuren van accommodatie bieden we onze gasten een welkomstdrankje, informatie en aanbevelingen voor hun verblijf en excursies.

Onze locatie
Toon accommodatie in de buurt Attracties in de buurt weergeven De advertentie Appartementen Anna heeft
63443 keer bekeken sinds 11.06.2016.
Ana Grubješić Aanbieder vanaf 2016
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Duits
Meer informatie over de verhuurder
Contactformulier
De inhoud van dit formulier wordt rechtstreeks naar het emailadres van de adverteerder verzonden en wordt enkel gebruikt voor informatie met betrekking tot de geselecteerde accomodatie. Gebruik van dit formulier op elke andere manier wordt gezien als misbruik van de algemene voorwaarden van Directkroatie.nl.
Bezienswaardigheden in de buurt Appartementen Anna
Opmerkingen
i
Uitstekend! 5/5
ile Varaždin,
Verbleven in A4 , Juni 2021 | Geweldige accommodatie!

Zeer mooi uitgerust, schoon en netjes appartement. De kamers zijn ruim en mooi ingericht, de badkamer is groot en van alle gemakken voorzien. Ook in de keuken ontbreekt niets wat je nodig zou kunnen hebben bij het bereiden van voedsel, en het terras biedt een perfect uitzicht op de baai, de stad en het blauw van de zee! Wij hebben genoten!

Reactie vertaald uit het kroatisch - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
Actieve vakantieNachtlevenmensen die op zoek zijn naar rustFamilies met kinderenRomantische mensenBezichtiging van bezienswaardigheden
m
Uitstekend! 5/5
mišeki Varaždin,
Verbleven in Appartementen Anna , Juli 2017 | Voor elke aanbeveling

Dank u voor uw gastvrijheid, plezier en alles wat je ons hebt gegeven. We komen terug!

Reactie vertaald uit het kroatisch - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
Actieve vakantieNachtlevenmensen die op zoek zijn naar rustFamilies met kinderenToeristen zonder autoRomantische mensenBezichtiging van bezienswaardigheden
Dear Misak

Dank u voor uw vriendelijke woorden. Je bent lief en zoete obitelj.Bilo was een genoegen om u te ontmoeten en zijn uw gastheer. Tijd doorgebracht met u, het was geweldig. Je altijd welkom ons.

P
Uitstekend! 5/5
Pari Zagreb,
Verbleven in Appartementen Anna , Juni 2017 | Wij raden deze accommodatie

Absoluut allemaal goed! Mooi, schoon en functioneel appartement, gastvrijheid, goede locatie.

Reactie vertaald uit het kroatisch - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
Actieve vakantieNachtlevenmensen die op zoek zijn naar rustFamilies met kinderenToeristen zonder autoRomantische mensenBezichtiging van bezienswaardigheden
Dear Pairs

Dank u voor uw vriendelijke woorden. We zijn blij dat je verblijf in ons huis was leuk en aangenaam. Het was een genoegen om u en uw bitelj voldoen. Altijd bent u welkom om contact met ons op.

Laatste advertenties
Appartement T&D Murter, Kroatische eilanden
Appartementen Anny Rab Barbat, Kroatische eilanden
Appartement Una Murter, Kroatische eilanden
Appartementen AE Biograd na Moru, De regio van Zadar