Welkom op Solta, een prachtig eiland met kristalheldere zee, olijven, wijn, honing en heerlijke vis - een oase van rust en stilte. Dit eiland is ideaal voor gezinnen met kinderen, de gasten met boten en mensen die willen ontsnappen aan het lawaai en voor mensen op zoek naar een vakantie zonder stress. Het eiland is 45 minuten. van Split. Er zijn ongerepte natuur en prachtige baaien, stranden met name enige natuurlijke strand van het eiland in Necujam dat is ons huis met drie appartementen. Apartments Belvedere liggen op slechts 150 meter van het strand met uitzicht op de zee. Wij bieden accommodatie met airconditioning in 3 appartementen: 4 1 2 1 2 1. De appartementen zijn ideaal voor gezinnen met kinderen, stelletjes ... Ook in Nečujam een supermarkt, bakker, cafe, restaurants ... en het centrum van het eiland in Grohote die 6 km van de appartementen waar de gasten supermarkten, vismarkt, een kliniek en een markt te vinden. Het hele eiland is rijk met een scala aan voorzieningen voor het aangrijpen en plezierig. Welkom!
Lees meer Accommodatie eenhedenBorg is 30% van het totale bedrag op de bankrekening en de rest moet worden betaald voor vertrek. Account gegevens: IBAN: HR46 2330 0033 2004 8875 2 SWIFT: SOGEHR22
Inlusief wel Toeristenbelasting.Wij bieden u een welkomstdrankje en een snack die is inbegrepen in de prijs. Er zijn tochten per boot rond het eiland en met de bus op het eiland. Wij staan tot uw dienst.