Onlangs gerenoveerd, modern appartement met twee slaapkamers. Complete badkamer met douche en wasmachine. Volledig ingerichte keuken (inductie, oven, vaatwasser, magnetron, koffiezetapparaat, broodrooster). Gratis wifi, smart Android-tv. Groot terras met zonwering. Gratis gebruik van de omheinde en aangelegde tuin met solardouche. Gebruik van barbecue. Parkeren in de tuin. Dichtbij het strand. Prachtige promenade langs het strand, enkele kilometers lang, die de nederzettingen Vrsi-Mulo en Zukve verbindt. Er zijn restaurants en bars langs de promenade.
Lees meer Accommodatie eenhedenAanbetaling van 20% bij boeking, het restant bij aankomst. Eindschoonmaak 100 euro, indien er een hond aanwezig is, is de eindschoonmaak 120 euro. Korting van 10 euro per dag bij reserveringen van 14 dagen en langer, met eindschoonmaak inbegrepen in de prijs (niet van toepassing op de prijs van de eerste minuut). De kortste reservering is 7 dagen (korter is uitzonderlijk mogelijk). Aankomst in het appartement is na 14.00 uur en vertrek uit het appartement vóór 10.00 uur.
Inlusief wel Toeristenbelasting.Indien u niet kunt aankomen, storten wij de vooruitbetaling tot 15 dagen voor aankomst terug.
Mogelijkheid om een SUP paddleboard te gebruiken tijdens de huur van het appartement - de huurprijs stijgt met 5 EUR per dag.
We brengen hier onze tweede vakantie door met het gezin en het appartement is fantastisch. Voor gezinnen met kinderen kun je je geen idealere accommodatie voorstellen. Het is optimaal uitgerust en voldoet aan alle behoeften. Onze gastheer, Iván, is behulpzaam in alles en een zeer correct en vriendelijk persoon. Ik kan de plek alleen maar aanbevelen.
We zijn blij dat je hebt genoten van je verblijf in ons appartement. We kijken ernaar uit je volgend jaar te zien.
Een prachtig pand, op slechts een steenworp afstand van het strand en een van de lokale geweldige restaurants, een goed onderhouden tuin waar u vijgen en rijpende wijn kunt aanbieden, een zeer behulpzame eigenaar, schone en uitgeruste accommodatie, capsules voor de vaatwasser, wasmachine en koffiezetapparaat zijn vanzelfsprekend, comfortabele bedden, smart televisie, ventilatoren in de slaapkamers, een mooi welkomstgeschenk - wijn, snoep en lavendel, een ruime steengrill in de tuin - kolen ook bereid, ligbedden voor op het strand en eventueel paddleboard verhuur, tuindouche, we hebben hier niets gemist
We zijn blij dat u genoten heeft van uw verblijf in ons appartement. Tot volgend jaar.
Deze accommodatie is perfect voor vakantie! Grote tuin met vijgen- en olijfbomen, zeer dicht bij het strand, omheind terrein. We hebben niets gemist. 2 gezellige terrassen. praktische douche buiten. We hebben echt genoten van onze vakantie.
Bedankt voor de beoordeling. We zijn blij dat je genoten hebt van je verblijf in ons appartement. Wij hopen u volgend jaar te zien.