Oeps, deze accomodatie is helaas niet meer beschikbaar. Geen paniek, wij kunnen u vergelijkbare accomodatie bieden in de omgeving van Nin en De regio van Zadar!

Appartement Sunny Day -
Nin - De regio van Zadar

prijs vanaf € 80 per nacht

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Modern ingericht nieuw appartement gelegen in een rustig deel van het oude centrum van Nin, de afstand tot de zee is 200 meter en het centrum van Nin ligt op 4 minuten lopen. Het appartement heeft 150 m2, in een rustige omgeving met twee grote terrassen waar u kunt genieten van de zon en rustige avonden. Het appartement is ruim, heeft een grote keuken / woonkamer / wc, drie luxe slaapkamers en twee toiletten! Het zandstrand duurt 15 minuten lopen en 5 minuten met de auto.Het appartement beschikt over airconditioning, wasmachine en parkeren voor de deur van het appartement, alles inbegrepen in de prijs!

Lees meer Accommodatie eenheden
Prijs vanaf € 80 per nacht
ID: 48532 A6 Appartement voor zes personen (123 m2)
InternetAircoTVHuisdieren toegestaanBadkamer Meer details
Prijs vanaf € 80 per nacht
Prijs vanaf
€ 80 / nacht
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Betaling vindt plaats bij vooruitbetaling van 10% en het volledige bedrag bij aankomst. Inchecken is elke dag na 01.00 uur en uitchecken tot 11.00 uur.

Inlusief wel Toeristenbelasting.
Afstand vanaf de woning
  • Zee 200 m
  • Strand 1 km
  • Centrum 700 m
  • winkel 90 m
  • Restaurant 40 m
  • Dokter 40 m
  • Apotheek 200 m
  • Bank 700 m
  • Postkantoor 90 m
  • Tankstation 2 km
  • Busstation 300 m
  • Treinstation 50 km
  • Vliegveld 25 km
  • Haven 15 km
  • Sportactiviteiten 500 m
  • Discotheek 200 m
  • Casino 25 km
  • Nationaal Park 55 km
Soort strand
Zand
Beton
Extra faciliteiten

Elke gast werd verwelkomd met Nina's kaarten, om Nin te leren kennen en om te genieten van de vakantiedagen in het mooie stadje Nin. Ook de traditionele traditionele drank waar gasten op wachten om hen te verwelkomen. Voor alle vragen van aanbeveling staan ​​wij altijd tot uw beschikking, en ook als de gast de dagen vreedzaam met ons wil doorbrengen, zal niemand zich ermee bemoeien.

Ivona Stulić Sipina Aanbieder vanaf 2016
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Italiaans
Bezienswaardigheden in de buurt Appartement Sunny Day
Verbleef u hier? Plaats een reactie!
Laatste advertenties
Stacaravan Palm Oasis Pakoštane, De regio van Zadar
Stacaravan Lavender Grove Pakoštane, De regio van Zadar
Stacaravan Bamboo Retreat Pakoštane, De regio van Zadar
Appartement Sofia Dugi Otok Žman, Kroatische eilanden