Appartementen Baričević -
Novi Vinodolski - Kvarner

prijs vanaf € 60 per nacht Zagrebačka 26, Novi Vinodolski
Waardering gasten gebaseerd op
1 reacties
Erg goed 4/5

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Wij verhuren 2 volledig ingerichte appartementen in een rustige buurt, met een ruime tuin en eigen parkeerplaats. Het strand ligt op ongeveer 150 meter en het centrum op 700 meter.

Accommodatie eenheden
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Om het appartement te reserveren, is een aanbetaling op onze bankrekening vereist. Het resterende bedrag dient contant bij aankomst in het appartement te worden betaald. Toeristenbelasting, wifi en parkeren: gratis. Aankomst in het appartement: vanaf 14:00 uur. Vertrek uit het appartement: tot 10:00 uur.

Inlusief wel Toeristenbelasting. Boekingsbevestigingsdocument bij reservering
Afstand vanaf de woning
  • Zee 100 m
  • Strand 100 m
  • Centrum 800 m
  • winkel 500 m
  • Restaurant 500 m
  • Dokter 600 m
  • Apotheek 800 m
  • Bank 800 m
  • Postkantoor 500 m
  • Tankstation 700 m
  • Busstation 700 m
  • Treinstation 45 km
  • Vliegveld 35 km
  • Haven 900 m
  • Sportactiviteiten 600 m
  • Discotheek 700 m
  • Casino 700 m
  • Nationaal Park 55 km
Soort strand
Zand
kiezelstenen
Beton
Rotsachtig
Extra faciliteiten

De prijs is inclusief beddengoed, handdoeken, theedoeken en bestek. Wifi en parkeren op het terrein: gratis.

Onze locatie
Toon accommodatie in de buurt Attracties in de buurt weergeven De advertentie Appartementen Baričević heeft
74305 keer bekeken sinds 24.02.2015.
Zdenko Baričević Aanbieder vanaf 2015
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Duits
Contactformulier
De inhoud van dit formulier wordt rechtstreeks naar het emailadres van de adverteerder verzonden en wordt enkel gebruikt voor informatie met betrekking tot de geselecteerde accomodatie. Gebruik van dit formulier op elke andere manier wordt gezien als misbruik van de algemene voorwaarden van Directkroatie.nl.
Bezienswaardigheden in de buurt Appartementen Baričević
Opmerkingen
J
Erg goed 4/5
Judit Nagynyárád ,
Verbleven in A5 , Juni 2023 | Vakantie

Het appartement ligt op een geweldige locatie. Schoon, netjes, de keuken is goed uitgerust. Het strand ligt op 2 minuten lopen, met een lichte helling, en het centrum ligt op 10 minuten afstand. De gastheren zijn erg aardig.

Reactie vertaald uit het hongaars - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
Actieve vakantieFamilies met kinderenToeristen zonder autoBezichtiging van bezienswaardigheden
Laatste advertenties
Appartementen Ivana Krk, Kroatische eilanden
Villa Aurana Vrana, De regio van Zadar
Appartement Ema Čiovo Okrug Gornji, Kroatische eilanden
Appartement Maki Makarska, Regio Split