Appartement "LAVANDA" en Appartement "RUŽMARIN" zijn twee familieappartementen, bedoeld voor grotere gezinnen, voor vakanties met kinderen en kleinkinderen. Groepen jongeren worden NIET geaccepteerd, feesten zijn niet toegestaan! De appartementen bevinden zich in een huis op de tweede verdieping; de ene naast de andere. Elk appartement heeft twee verdiepingen. Ze zijn volledig, modern en comfortabel ingericht en de terrassen van de appartementen bieden een open uitzicht op de zee, de skyline van de stad en het eiland Krk. Ze zijn gelegen op een rustige locatie (doodlopende straat) op ongeveer 400 m (een paar minuten lopen) van het belangrijkste stadsstrand, geschikt voor kinderen en volwassenen, de promenade langs de zee en het park (het gedeelte van hotel Lišanj) en het stadscentrum van Novi Vinodolski, met alle voorzieningen. Er zijn twee jachthavens in de stad. De stad en haar omgeving zijn rijk aan culturele, gastronomische en diverse entertainmentevenementen; aangepaste programma's voor toeristen; in de zomer. Er zijn talloze restaurants en souvenirwinkels in de stad en langs het strand. Elk appartement beschikt over 1 eigen parkeerplaats, die zich voor het huis bevindt (aangegeven). De appartementen beschikken niet over een barbecue, het is niet mogelijk om op de terrassen te grillen!
Lees meer Accommodatie eenhedenBij acceptatie en bevestiging van de reservering is het noodzakelijk om een aanbetaling (borg) van 200 E te betalen. Het resterende bedrag dient de gast bij aankomst in het appartement contant te betalen (Euro). Wij accepteren geen bankpassen. - Inchecken in de appartementen is vanaf: 15.00 uur - Uitchecken uit het appartement is tot: max. 9.30 uur. Informeer ons over de aankomsttijd en het vertrek uit het appartement! Wij accepteren GEEN huisdieren! Airconditioning (elk appartement heeft 2 airconditioning units) is inbegrepen in de huurprijs, evenals wifi, beddengoed, handdoeken, bestek en kookgerei, elektriciteit, water, toeristenbelasting en toeslagen, -1 parkeerplaats per appartement. Minimumverblijf in de appartementen is: 3 nachten. Bij aankomst in het appartement vragen wij gasten om hun identiteitskaart of paspoort voor te bereiden en aan de eigenaar te tonen in verband met de verplichte registratie in E-visitor. Let op: bij aankomst in het appartement is de gast verplicht een borg (in geval van schade) van 200 E achter te laten. De borg wordt bij vertrek uit het appartement aan de gast teruggegeven, mits er geen schade is geconstateerd.
Inlusief wel Toeristenbelasting.Let op / strikte voorwaarden: We betalen de aanbetaling alleen terug als de grenzen van Kroatië gesloten zijn, alleen in dat geval kan de gast echt niet komen. In andere gevallen is de aanbetaling niet mogelijk! Bij niet-optreden wordt de aanbetaling niet terugbetaald! Met de acceptatie en bevestiging van de reservering accepteert de gast de vermelde voorwaarden en huisregels!
Info: Extra aanbod: Gasten van het appartement "LAVANDA" en het appartement "RUŽMARIN" kunnen gebruik maken van het zwembad van ca. 35 m2; gelegen vlakbij het pand op ca. 150 m, in ons huis nr. 1 (met zwembad).