Onze Villa Maria met 2 appartementen gelegen in het kleine stadje Novigrad afstand 30 kilometer van Zadar. Novigrad werd uitgeroepen tot de meest romantische plekken in Dalmatië vanwege zijn natuurlijke schoonheid. Twee volledig ingerichte appartementen (35 m2) ontvangen tot maximaal 4 personen. Ze zijn volledig voorzien van airconditioning en beide appartementen hebben ook een terras met uitzicht op de zee. Een van de appartementen heeft een tweede terras waar ook uitzicht op zee. Parkeerplaats hebben zowel appartementen, evenals draadloos internet, TV, keuken, badkamer, enz. Met behulp van het klimaat is € 5 per dag. De appartementen bevinden zich op 50 meter van het strand.
Lees meer Accommodatie eenhedenVoor reservering betaling is verplicht 30% van het totaal. Het voorschot wordt gedaan op de bankrekening en het resterende bedrag dient te worden betaald ter plaatse bij aankomst. Ideaal aankomsttijd is 15.00 uur en vertrek om 10:00.
Inlusief wel Toeristenbelasting.Uw vakantie bij ons, als je avontuurlijk in de nabijheid van de Maslenicabrug, waar u kunt proberen je hand op bungeejumpen, evenals de mogelijkheid van raften op de rivier Zrmanja zijn. Er kan worden georganiseerd boottochten naar de watervallen van de rivier canyon.