Appartement ''Piccolo'' ligt op 5-10 minuten lopen van de oude binnenstad van Omiš en op ongeveer 5-7 minuten lopen van het strand (Velika plaža). Het heeft een oppervlakte van 25 m² en bestaat uit een woonkamer met eethoek en een kleine keuken, een aparte slaapkamer en een badkamer met douche en wasmachine. In de goed uitgeruste keuken vindt u een kookplaat, koelkast, magnetron, koffiezetapparaat, waterkoker en servies. Het appartement is gedeeltelijk gerenoveerd in 2024, is voorzien van airconditioning en heeft een zithoek met tv. Het is gelegen in een woongebouw op de begane grond met een aparte ingang via een trap vanaf de zuidkant. Gratis parkeergelegenheid en wifi (inbegrepen in de prijs) zijn beschikbaar voor gasten. Bedtypes: 1 tweepersoonsbed en een slaapbank. Aantal personen: 2.
Lees meer Accommodatie eenhedenAccommodatie wordt gereserveerd door € 100 te betalen voor reserveringen tot 10 dagen, en langer in overleg. Het restantbedrag dient direct bij aankomst te worden betaald. Inchecken om 14:00 uur, uitchecken om 10:00 uur.
Inlusief wel Toeristenbelasting. Boekingsbevestigingsdocument bij reserveringBij annulering van de reservering binnen 60 tot 30 dagen voor aankomst: restitutie van 50% van de aanbetaling. Bij annulering binnen 30 dagen voor aankomst vindt geen restitutie van de aanbetaling plaats. De kosten voor terugbetaling zijn voor rekening van de gast.
Bij een verblijf van 7 nachten of langer geldt een korting van minimaal 10%, afhankelijk van de periode. Drankjes en welkomstpakket zijn bij de prijs inbegrepen.