Onze appartementen bevinden zich op 20 meter van het strand in het kleine stadje Mandre, op het eiland Pag. Ze zijn ideaal voor gezinsvakanties. Het huis is gelegen op een rustige plek met een grote tuin. Binnen het huis is een grote parkeerplaats, barbecue .
Accommodatie eenhedenU betaalt het voorschot in overleg met de huiseigenaar op zijn bankrekening, waarmee u de volledige huurbetaling kunt doen. Aankomsttijd 14 uur en vertrek tot 9 30.
Inlusief wel Toeristenbelasting.Als onderdeel van ons aanbod van appartementen bieden wij gasten ook excursies met onze bijboot aan.
We zijn hier al 5 keer geweest, in vier verschillende appartementen, en we komen terug omdat we zeer tevreden zijn. Helaas moesten we dit jaar ons verblijf annuleren vanwege gezondheidsproblemen. We kunnen het van harte aanbevelen aan iedereen die een rustige vakantie aan zee zoekt. De middaghitte is heerlijk in de schaduw van het terras of onder de bomen in de tuin. Op ongeveer 500 meter achter de jachthaven, in de richting van Šimuni, ligt een onofficieel FFK-strand. De eigenaresse, die op de eerste verdieping woont, is erg aardig en prettig in de omgang en geeft de voorkeur aan een rustiger publiek. Wie op zoek is naar entertainment en discotheken, kan beter ergens anders heen gaan. Je kunt met de fiets naar Šimuni, Gajac of de baai van Uvala Slatina. De wandeling naar het dorp Metajna of naar Sveti Vid is ook zeker de moeite waard.