Ons huis is gelegen in een rustige straat en is omgeven door groen. Het strand ligt op 5 minuten lopen, en de omgeving zijn ook winkels, bakkerijen, kiosken, stalletjes met fruit en groenten, evenals bars, restaurants, een cadeauwinkel en ATM. Alle appartementen in het huis zijn volledig ingericht en beschikken over een groot terras met uitzicht op zee, satelliet-tv en airconditioning, en gratis WiFi. Bikers van harte welkom!
Lees meer Accommodatie eenhedenOm te reserveren een voorschot wordt betaald in het bedrag van 30% van de totale prijs te bevestigen. Check in: vanaf 14:00 uur Uitchecken tot 10:00
Inlusief wel Toeristenbelasting.Wij bieden onze gasten een welkomstdrankje die is inbegrepen in de prijs. Elk appartement heeft de beschikking over gratis parkeerplaats. Geen vergoeding kunnen de gasten ook gebruik maken van de grill en bowling green. BTW is inbegrepen in de prijs. Vervoer van en naar het vliegveld en naar het busstation voor een vergoeding.
Ik zou graag van deze gelegenheid aan te bevelen Apartments Besedic nemen. Het huis ligt op een goede locatie, niet zo ver van het centrum en in dezelfde tijd op een rustige plek. De eigenaren zijn erg vriendelijk, servis is perfect. Dank je wel Sonja.
Dank je wel, Adam, voor de mooie woorden. Wij wensen u en uw familie het allerbeste. U bent van harte welkom in ons huis elk moment. Groeten uit Mandre !!! Sonja, Jura, Filip en Anja