Appartementen Harmonija -
Pag - Kroatische eilanden

prijs vanaf € 40 per nacht Riječka ulica 25, Pag
Waardering gasten gebaseerd op
3 reacties
Uitstekend! 5/5

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Welkom bij Apartments Harmonija – uw ideale plek voor een vakantie op het eiland Pag in de stad Pag! Ons huis is gelegen op een geweldige locatie: op slechts 250 meter van het belangrijkste stadsstrand Prosika en op minder dan 10 minuten lopen van het centrum, waar restaurants, cafés en charmante straatjes van de oude stad op u wachten. Wij bieden drie modern ingerichte appartementen: - APP1 met een balkon en uitzicht op zee - APP2 met een privétuin voor rust en ontspanning - APP3 met een panoramisch uitzicht op de zee, de stad en Velebit Alle appartementen beschikken over een volledig uitgeruste keuken, wifi, tv met Netflix, beddengoed en handdoeken. Gasten hebben toegang tot een binnenplaats met een gasbarbecue en een beveiligde parkeerplaats voor het huis. Er zijn talloze verborgen stranden in de buurt – perfect voor een actieve vakantie of rustig genieten. Waarom kiezen voor Apartments Harmonija? - Uitstekende locatie vlakbij het strand en het centrum - Vriendelijke gastheren en een aangename sfeer - Volledig uitgerust voor een zorgeloze vakantie - Ideaal voor gezinnen, stellen en reizigers op zoek naar rust

Lees meer Accommodatie eenheden
Prijs vanaf € 40 per nacht
ID: 79123 Studio Accommodatie voor twee personen (21 m2)
InternetAircoTVHuisdieren toegestaanBadkamer Meer details
Prijs vanaf € 40 per nacht
Prijs vanaf € 80 per nacht
ID: 79124 A4+1 Appartement voor vier personen + extra bed (55 m2)
InternetAircoTVHuisdieren toegestaanBadkamer Meer details
Prijs vanaf € 80 per nacht
Prijs vanaf € 45 per nacht
ID: 79122 Studio+1 Accommodatie voor twee personen + extra bed (32 m2)
InternetAircoTVHuisdieren toegestaanBadkamer Meer details
Prijs vanaf € 45 per nacht
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Om de reservering te bevestigen, wordt een aanbetaling in rekening gebracht ter hoogte van de prijs van 2 nachten per appartement. Het resterende bedrag dient bij aankomst contant te worden betaald. Inchecken: vanaf 15:00 uur. Uitchecken: tot 10:00 uur.

Inlusief wel Toeristenbelasting. Boekingsbevestigingsdocument bij reservering
Annuleringsbeleid

Bij annulering van de reservering zal de gastheer proberen een alternatieve verblijfsperiode aan te bieden. Als de gast een nieuwe afspraak accepteert, wordt de aanbetaling overgeboekt naar die afspraak. Als de gast de alternatieve afspraak weigert, wordt de aanbetaling niet terugbetaald.

Afstand vanaf de woning
  • Zee 200 m
  • Strand 200 m
  • Centrum 700 m
  • winkel 400 m
  • Restaurant 100 m
  • Dokter 400 m
  • Apotheek 800 m
  • Bank 700 m
  • Postkantoor 1.5 km
  • Tankstation 1.5 km
  • Busstation 1.5 km
  • Vliegveld 60 km
  • Haven 1.5 km
  • Sportactiviteiten 200 m
  • Discotheek 20 km
  • Casino 20 km
  • Nationaal Park 60 km
Soort strand
Zand
kiezelstenen
Beton
Rotsachtig
Extra faciliteiten

Wasmachine aanwezig in de technische ruimte – gebruik 2 keer in 7 dagen inbegrepen, elke extra wasbeurt €5 Vroege aankomst in het appartement (6:00–12:00) – €20* Laat vertrek uit het appartement (11:00–19:00) – €20* Kleine huisdieren welkom – €5 per nacht Andere diensten in overleg \* Afhankelijk van beschikbaarheid.

Onze locatie
Toon accommodatie in de buurt Attracties in de buurt weergeven De advertentie Appartementen Harmonija heeft
20385 keer bekeken sinds 10.04.2024.
Katarina Presser
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Duits
Tsjechisch
Slowaakse
Meer informatie over de verhuurder
Contactformulier
De inhoud van dit formulier wordt rechtstreeks naar het emailadres van de adverteerder verzonden en wordt enkel gebruikt voor informatie met betrekking tot de geselecteerde accomodatie. Gebruik van dit formulier op elke andere manier wordt gezien als misbruik van de algemene voorwaarden van Directkroatie.nl.
Bezienswaardigheden in de buurt Appartementen Harmonija
Opmerkingen
P
Uitstekend! 5/5
Peca Děčín 2,
Verbleven in Studio+1 , Juli 2025 | Petrus

Ik wil graag de eigenaren van dit prachtige appartement en het hele gebouw bedanken. Alles was schoon en de faciliteiten waren geweldig. De eigenaren waren vriendelijk en aardig en je vindt alles wat je nodig hebt op het strand. Ik raad aan om iets verderop in de stad een souvenir te kopen. Maar dat heeft niets met het appartement te maken. Nogmaals hartelijk dank, mijn dochter en ik hebben echt genoten van ons verblijf bij jullie en we komen zeker terug.

Reactie vertaald uit het tsjechisch - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
Actieve vakantiemensen die op zoek zijn naar rustOuderenFamilies met kinderenRomantische mensenMensen met huisdieren
A
Uitstekend! 5/5
Ado Bihac,
Verbleven in Studio+1 , Juli 2025 | Appartement

Het appartement is geweldig en schoon. Aanbevelingen voor uw verblijf

Reactie vertaald uit het kroatisch - Bekijk origineel
K
Uitstekend! 5/5
Keti Pešćenica,
Verbleven in Studio+1 , Juni 2025 | Bovenkant

Het appartement is netjes, schoon en van alle gemakken voorzien. Het ligt vlakbij het strand, dus je hebt geen auto nodig. De gastheren zijn aardig en vriendelijk. We komen zeker nog eens terug.

Reactie vertaald uit het kroatisch - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
Actieve vakantiemensen die op zoek zijn naar rustToeristen zonder autoBezichtiging van bezienswaardigheden
Laatste advertenties
Appartementen Noel Crikvenica, Kvarner
Appartement Tara5 Promajna, Regio Split
Appartement Branka Čiovo Okrug Gornji, Kroatische eilanden
Appartement Penthouse Adela Vir, Kroatische eilanden