Beste gasten, De appartementen bevinden zich in een huis in een rustig deel van de stad Pag. Het huis ligt op de eerste rij aan zee, op slechts 20 meter van het strand en op 900 meter van het centrum. Ze zijn geschikt voor gezinnen met kinderen. Wij bieden twee appartementen voor 2 (A2) en 4 (A4). De appartementen zijn voorzien van airconditioning, gratis WiFi, appartement A4 satelliet-tv, appartement A2 TV. Elk appartement heeft een aparte ingang. Voor het huis is er een gratis parkeerplaats met natuurlijke schaduw voor uw auto. Wij accepteren geen huisdieren.
Lees meer Accommodatie eenhedenVoor de reservering is een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag vereist. De rest wordt betaald op de dag van aankomst in de accommodatie. Bij annulering van de reservering binnen 30 dagen - geen restitutie van het voorschot. Aankomsttijd bij het appartement: na 15.00 uur. Vertrektijd vanaf het appartement: tot 10 uur. Bij een verblijf korter dan 4 nachten wordt de prijs verhoogd met 30%.
Inlusief wel Toeristenbelasting. Boekingsbevestigingsdocument bij reserveringBij annulering van de reservering binnen 30 dagen vindt geen restitutie van het voorschot plaats.
Opmerking:
Wij verbleven in appartement A4. Zeer ruim, modern ingericht en van alle gemakken voorzien! De nabijheid van de zee is ideaal voor iedereen die op elk gewenst moment thuis wil komen voor een kopje koffie en een koud drankje, wil genieten van de zon of wil lunchen. U heeft niet elke dag een auto nodig, want alles is heel dichtbij en er is een schaduwrijke parkeerplaats. De dame is erg aardig, toegankelijk en eenvoudig. Ik raad het appartement van harte aan, voor iedereen met bijvoorbeeld kleine kinderen, die je in een mum van tijd naar bed kunt brengen. Het strand met kleine kiezels en zand, schoon!! Het hele gedeelte van Pag is vredig en stil... een echte aanrader!
Elke aanbeveling, de appartementen zijn netjes schoongemaakt, alles is nieuw. Aangenaam verblijf, dicht bij het strand, uitzicht op zee.