Het huis ligt op 300 meter van het stadscentrum en het stadsstrand. Modern ingerichte appartementen op de eerste en tweede verdieping hebben grote terrassen met uitzicht op de Kornati-eilanden. Rustige buurt vlakbij de markt, de dokter en het busstation. Grote tv's met meer dan 100 programma's in verschillende talen. Tuin met barbecue achter het huis.
Lees meer Accommodatie eenhedenDe aanbetaling bedraagt meestal 10-15% van de prijs, de rest betaalt u bij aankomst. Aankomsttijd - na 14:00 uur en vertrektijd vóór 10:00 uur.
Inlusief wel Toeristenbelasting.Koffiezetapparaat (Dolce Gusto en Nespresso Vertuo) met capsules en welkomstwater en een rondleiding op aanvraag... Wij wassen kleding voor 10 euro per machine - 5 kg kleding. U kunt ook gebruikmaken van de selfservicewasserij in de buurt van ons huis.
Zeer bescheiden appartement voor de prijs.. slechts 10 minuten van het strand en een mooi uitzicht op zee vanaf het balkon..
Dank u wel, ik hoop dat u vond dat het een goed appartement was en geen bescheiden 😉🙏🏽 Ik denk dat u zich verkeerd hebt uitgedrukt