Inlusief wel Toeristenbelasting.
We hebben een fantastische tijd gehad in gastenverblijf Matana. Het appartement is netjes en van alle gemakken voorzien en ligt op een ideale locatie om het nationale park te bezoeken en de schoonheid van Mljet te ontdekken. De eigenaren van het appartement zijn erg aardig en discreet. Ik beveel het iedereen van harte aan die een echte vakantie in de prachtige natuur wil beleven!
Kom gerust nog eens terug!
Hartelijk dank voor uw vriendelijke woorden. We zijn erg blij dat u een prettige vakantie heeft gehad. We zijn tevreden als onze gasten blij zijn. Alle goeds en de beste wensen voor iedereen!
We hebben een geweldige tijd gehad op Mljet, in Pomena met mevrouw Inka. Accommodatie was geweldig, het appartement is comfortabel, schoon ,,,, terras met uitzicht op de zee, boten en groen .... hemel op aarde ... accommodatie is in NP Mljet, iedereen was erg aardig en vriendelijk ... we fietsten, baadden, liepen, Odysseus Cave bezochten, kajakten ... veel groen ... de zee glashelder ... mooi, ik raad iedereen die kan komen aan ... nogmaals mevrouw Inca en haar man lof over alles, vooral over geweldige vis. Ik raad het zeker verder aan.
We waren in Pomeni vorig jaar in augustus. De eigenaars en het personeel van het restaurant is vriendelijk en bereid om te helpen! hehehe op de manier waarop we er mis ging bij het voertuig, zodat we samen werd het probleem opgelost. Alles was schoon en netjes en precies goed! :)) Met hen hadden we twee honden, en direct naast het huis en het Nationaal Park en zijn ze op kunnen lopen rond zal zijn en snuiven het pistool. In ieder geval, het appartement ik aanraden aan mensen die willen rust, wandelen en mediteren door de zee. Hallo familie Matana!