Oeps, deze accomodatie is helaas niet meer beschikbaar. Geen paniek, wij kunnen u vergelijkbare accomodatie bieden in de omgeving van Poreč en Istrië!

Appartementen Siria -
Poreč - Istrië

prijs vanaf € 50 per nacht

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Private House en is gelegen in een ideale zone voor gezinnen met kinderen, en voor iedereen die dicht bij het strand en vlakbij het stadscentrum wil zijn met alle zomerevenementen. Het bestaat uit twee appartementen. Appartement Morgan een kamer appartement is gelegen op de eerste verdieping. Het bestaat uit een keuken met eetkamer, een woonkamer, een slaapkamer met tweepersoonsbed en een badkamer met douche. Ideaal voor een stel met een eigen terras. Appartement Bowie ideaal voor familie, het bestaat uit een keuken met eetkamer, twee slaapkamers met tweepersoonsbed en een gerenoveerde badkamer met douche. Voor het huis is een terras waar u heerlijk kunt ontspannen na een dag op het strand. De prijs is inclusief parkeren voor het huis, Wi-Fi en gebruik van elektriciteit en water. Gerenoveerde badkamer in 2020.

Lees meer Accommodatie eenheden
Prijs vanaf € 60 per nacht
ID: 67611 A4 Appartement voor vier personen (40 m2)
InternetSatteliet TVKoelkastBadkamerKeuken Meer details
Prijs vanaf € 60 per nacht
Prijs vanaf
€ 60 / nacht
Prijs vanaf € 50 per nacht
ID: 39819 A2 Appartement voor twee personen (38 m2)
InternetAircoTVBadkamerKeuken Meer details
Prijs vanaf € 50 per nacht
Prijs vanaf
€ 50 / nacht
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

-Extra kosten voor een verblijf van 3 nachten of korter: 30% op de accommodatieprijs. -In de prijs is inclusief handdoeken, beddengoed met wekelijkse wissel. -20% aanbetaling van de totale huursom bij boeking Saldo 4 weken voor aankomst

Inlusief wel Toeristenbelasting.
Annuleringsbeleid

In het geval dat de gast de reservering annuleert, worden de volgende annuleringskosten in rekening gebracht: Reserveringsannuleringen aangemeld tot 42 dagen voor aankomst: 30% van de totale reserveringskosten worden in rekening gebracht Reserveringsannuleringen gemeld tussen 41 en 28 dagen voor aankomst: 50% van de totale reserveringskosten worden in rekening gebracht Annuleringen van reserveringen die tussen 27 en 8 dagen voor aankomst worden gemeld: 70% van de totale reserveringskosten worden in rekening gebracht Annuleringen van reserveringen 7 en 1 dag voor aankomst: 80% van de totale reserveringskosten worden in rekening gebracht.

Afstand vanaf de woning
  • Zee 300 m
  • Strand 300 m
  • Centrum 1 km
  • winkel 300 m
  • Restaurant 300 m
  • Dokter 1.5 km
  • Apotheek 1.5 km
  • Bank 1.5 km
  • Postkantoor 1.5 km
  • Tankstation 1.5 km
  • Busstation 3 km
  • Haven 3 km
Soort strand
kiezelstenen
Beton
Rotsachtig
Sabina Habek Aanbieder vanaf 2015
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Duits
Italiaans
Bezienswaardigheden in de buurt Appartementen Siria
Verbleef u hier? Plaats een reactie!
Laatste advertenties
Appartementen Mara Krk Punat, Kroatische eilanden
Appartementen Villa Ankora Duće, Regio Split
Villa Ana Prizna, Kvarner
Appartementen Zen Attitude by Nathalie Starigrad Paklenica, De regio van Zadar