Appartementen Rena -
Ugljan Preko - Kroatische eilanden

prijs vanaf € 80 per nacht Put Lucinovih 2A, Ugljan Preko
Waardering gasten gebaseerd op
1 reacties
Uitstekend! 5/5

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Nieuwe, prachtig ingerichte appartementen op de begane grond van een gezinswoning, op een steenworp afstand van het prachtige Jaz-strand, dat de Blauwe Vlag heeft en een volleybalveld heeft. Er zijn restaurants en cafés in de directe omgeving en op slechts twintig meter afstand bevindt zich een kinderspeelplaats. Elk appartement heeft een eigen groot terras met uitzicht op zee. De appartementen beschikken over twee slaapkamers, een ingerichte keuken, een badkamer, een woonkamer, een buitenbarbecue en een eigen parkeerplaats. Welkomstgeschenk is bij de prijs inbegrepen.

Lees meer Accommodatie eenheden
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Bij het reserveren dient u een voorschot van 20% te betalen op de rekening van de gastheer. Het resterende bedrag dient u te voldoen bij aankomst in de accommodatie. Aankomst bij de appartementen is na 15.00 uur en vertrek is tot 10.00 uur. De in de prijslijst vermelde prijzen voor het appartement 4+1 gelden voor maximaal 4 personen, voor de 5e persoon geldt een toeslag van € 15,- per dag.

Inlusief wel Toeristenbelasting.
Annuleringsbeleid

- 100% restitutie van de vooruitbetaling bij annulering van 60 dagen of meer, - 50% van 60 tot 30 dagen, - bij annulering van minder dan 30 dagen zonder restitutie van de vooruitbetaling.

Afstand vanaf de woning
  • Zee 40 m
  • Strand 30 m
  • Centrum 300 m
  • winkel 300 m
  • Restaurant 30 m
  • Dokter 400 m
  • Apotheek 400 m
  • Bank 500 m
  • Postkantoor 300 m
  • Tankstation 500 m
  • Haven 300 m
  • Sportactiviteiten 30 m
Soort strand
Zand
kiezelstenen
Beton
Rotsachtig
Onze locatie
Toon accommodatie in de buurt Attracties in de buurt weergeven De advertentie Appartementen Rena heeft
45189 keer bekeken sinds 16.03.2015.
Irena Lopandić Aanbieder vanaf 2015
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Meer informatie over de verhuurder
Contactformulier
De inhoud van dit formulier wordt rechtstreeks naar het emailadres van de adverteerder verzonden en wordt enkel gebruikt voor informatie met betrekking tot de geselecteerde accomodatie. Gebruik van dit formulier op elke andere manier wordt gezien als misbruik van de algemene voorwaarden van Directkroatie.nl.
Bezienswaardigheden in de buurt Appartementen Rena
Opmerkingen
V
Uitstekend! 5/5
Vlado Plzeň,
Verbleven in A4+1 , Augustus 2026 | Appartement Rena

We verblijven hier al een aantal jaren, vandaar de beoordeling van 5/5. Uitstekende keukenuitrusting, hygiëne, beddengoed wordt verschoond bij langere verblijven, heerlijk buiten zitten op het terras. Dicht bij het strand, een beachvolleybalveld, een fitnessruimte en natuurlijke schaduw. Ideaal voor gezinnen met kinderen - Jaz Beach is een zandstrand met gratis toegang. Blauwe Vlag. En last but not least, een geweldige gastheer - fantastische communicatie, uitstekende samenwerking. We komen er elk jaar graag terug met het hele gezin. Ik beveel hem van harte aan.

Reactie vertaald uit het slowaakse - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
Actieve vakantiemensen die op zoek zijn naar rustOuderenFamilies met kinderenToeristen zonder autoMensen met een handicap
Bedankt voor de reactie

Dankjewel Vlado voor je geweldige reactie. Jij en je familie zijn altijd mijn dierbare gasten.

Laatste advertenties
Appartement M Makarska, Regio Split
Appartementen Kern Novigrad, Istrië
Villa Luxury Visium 2 Makarska, Regio Split
Appartement The Urban Nest Makarska, Regio Split