Het vakantiehuis ligt vlakbij zee met een prachtig uitzicht op de open zee. Ideaal voor een vakantie en een pauze van de drukte. Op een paar minuten lopen van het hoofdstrand, ongeveer 200 meter van de winkel, op dezelfde afstand van het restaurant en de belangrijkste haven waar de catamaran en de veerboot aanmeren. Alles is dichtbij, en toch is het huis rustig en een beetje afgelegen gelegen, omdat het laatste huis aan het einde van het eiland slechts 50 meter van de zee ligt. Het is een vrijstaand huis, een huis waar u alleen woont (er zijn alleen buren aan de ene kant, en aan de andere kant is er niemand aan het einde van het eiland). Het heeft twee kamers, één is een slaapkamer met twee aparte bedden, de tweede kamer heeft een bed voor twee personen. Het huis heeft een woonkamer en keuken, een badkamer met douche. Er zijn ook twee terrassen met uitzicht op zee. Eén groot terras met een tafel voor meerdere personen, en het tweede terras is direct toegankelijk vanuit het huis. De oppervlakte van het huis is 38 vierkante meter, met een overdekt terras van 14 vierkante meter, een terras direct voor de ingang van het huis met uitzicht op zee en de open zee... Het eiland is te bereiken vanuit Lošinj en Zadar (jadrolinija.hr). Parkeren is gratis.
Lees meer Accommodatie eenhedenBetaling contant bij aankomst. De accommodatie op Premuda is met de auto te bereiken met de veerboot vanuit Zadar (Gaženica luka) of vanuit Mali Lošinj. Beide routes worden geëxploiteerd door de veermaatschappij Jadrolinija (www.jadrolinija.hr). Zadar is dagelijks te bereiken met de snelle catamaran Kalelarga van TP Line op Premuda (www.tp-line.hr). Tickets voor zowel Jadrolinija als TP Line kunnen online worden gekocht op hun websites.
Inlusief wel Toeristenbelasting.De prijs is inclusief beddengoed, handdoeken, handzeep, afwasmiddel en muggenwerende middelen. Gratis parkeren op 150 meter van het huis. Drinkwater kan worden gekocht of, in overleg, bezorgen wij flessen van 7 liter bij de accommodatie. Er is ook een broodrooster, magnetron, heteluchtfriteuse, koudwatermachine, espressomachine, waterkoker, elektrische grill en alle benodigde apparatuur voor het bereiden van maaltijden, evenals een koelkast met vriezer. Muggenwerende middelen zijn ook beschikbaar. Wij helpen u met het dragen van spullen van de parkeerplaats naar het vakantiehuis, vijftig meter verderop. Wij staan 24 uur per dag voor gasten klaar. Drinkwater kan worden gekocht en flessen van 7 liter kunnen worden bezorgd vanuit de winkel (3 euro). Er staat ook een waterkoeler met een inhoud van 7 liter tot uw beschikking. Onbeperkt wifi is beschikbaar tegen een eenmalige vergoeding van 20 euro.