Appartement Cavalier is gelegen in het centrum van Pula en de historische en attracties van de stad te voet bereikbaar. De Romeinse Arena ligt op 400 meter afstand, de Golden Gate en het Archeologisch Museum bevinden zich op een afstand van 300 meter en een rijke stad markt. Het dichtstbijzijnde strand ligt op ongeveer 3 km. Naar de luchthaven van Pula ligt op 7 km en een pendeldienst is beschikbaar op afspraak. Het appartement is gelegen op de tweede verdieping, voorzien van airconditioning (woonkamer en slaapkamer) en is voorzien van gratis draadloos internet en gratis parkeergelegenheid. Het bestaat uit een woonkamer, twee slaapkamers, keuken, eetkamer en badkamer. Het appartement is gerenoveerd en volledig uitgerust. In het appartement is roken niet toegestaan, maar huisdieren zijn welkom. Immers, de foto's van het appartement is het antwoord op de vraag hoe het appartement is vernoemd.
Lees meer Accommodatie eenhedenBetaling geschiedt in contanten bij aankomst. Kinderen tot 3 jaar gratis. Aankomsttijd is 16:00-12:00, vertrek 0:00-11:00 uur. Afhankelijk van de omstandigheden van elke aankomst zijn mogelijk en andere regelingen.
Inlusief wel Toeristenbelasting.Elke gast, in aanvulling op de gastheer begroet en welkom. Afhankelijk van het seizoen, kan het een koud drankje, fruit uit de lokale markt of een ander teken van welkom zijn. Kleine snoepjes zal elke gast verwelkomen. We kunnen een gratis shuttle service bieden van / naar de luchthaven. De gastheren zelf zijn beschikbaar voor de gasten voor alle informatie tijdens uw bezoek.