Modern gerenoveerd huis in een rustige omgeving, op 10-15 minuten afstand van het centrum, een zwembad met een tuinhuisje, outdoor open haard met een terras en aangenaam ingericht taverne, grote tuin. Appartement comfortabel, modern, aparte ingang, een groot balkon. Zeer aangename sfeer.
Accommodatie eenhedenBetaling van 30% van het totale bedrag 15 dagen voor aankomst, betaling op rekening nr. of valutamarkt rekeningnr. kuna SMS poalati bevestiging van de betaling.
Inlusief wel Toeristenbelasting.Apartments Juric bieden een complete sfeer voor een kwaliteit vakantie, mooi ingericht en ingerichte appartementen, een groot buitenzwembad met een comfortabele tuinhuisje, grote outdoor open haard met een tafel geschikt voor opknoping grote groepen toeristen, en fraai ingerichte taverne. Fietsen -Beperkte hoeveelheid.