Vakantiehuis Lela -
Ražanac - De regio van Zadar

prijs vanaf € 130 per nacht Razanac XII/17, 23248, Ražanac
Waardering gasten gebaseerd op
1 reacties
Uitstekend! 5/5

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Het huis met een spectaculair uitzicht, een tuin en een terras ligt op 120 m van het strand (en biedt gratis gebruik van een buitendouche) en is gelegen in Ražanac, een pittoresk toeristisch resort aan de voet van het Velebit-gebergte (zie foto's). Prachtige kiezelstranden, kristalhelder water, een rijk onderwaterleven en talloze restaurants bieden alles wat u nodig heeft voor een werkelijk heerlijke vakantie. Elke ochtend is de Bazaar (markt) in het centrum (afstand 400 m) geopend, waar dagelijks gevangen vis en biologisch fruit en groenten worden aangeboden. Er is ook privéparkeergelegenheid en snelle gratis wifi. Het huis is uitgerust met alles wat u nodig heeft voor een gezin (inclusief gezinnen met kleine kinderen - kinderbedjes en dergelijke) of een groep gasten tot maximaal 5 volwassenen. Er is ook een terras buiten beschikbaar, evenals ligstoelen voor aangename lees- en/of ligmomenten in de voortuin. Er is een terras met uitzicht op zee (ongeveer 12 m² en 2,5 m boven zeeniveau) in de tuin, waar u 's nachts kunt genieten van de prachtige zonsondergang en de sterren, en waar u ook kunt dineren.

Lees meer Accommodatie eenheden
Prijs vanaf € 130 per nacht
ID: 70539 A5 Appartement voor vijf personen (100 m2)
InternetAircoTVHuisdieren toegestaanBadkamer Meer details
Prijs vanaf € 130 per nacht
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Er worden schoonmaakkosten van € 100 per verblijf, bedlinnen/handdoeken van € 50 per verblijf, huisdierentoeslag van € 50 (per huisdier) per verblijf, elektriciteitskosten van € 5 per dag en waterkosten van € 2 per dag aan de totale prijs van de accommodatie toegevoegd. Voor een officiële reservering van de gewenste dagen dient de gast 30% van de totale prijs (inclusief de bovengenoemde extra kosten) vooraf te betalen op de factuur die hem tijdens het boekingsproces wordt verstrekt. De resterende 70% kan bij aankomst worden betaald. Toeristenbelasting, parkeren, wifi en satelliet-tv zijn bij de prijs inbegrepen. Inchecken kan van 13:00 tot 23:00 uur. Uitchecken kan tot 09:00 uur. Wij, man en vrouw, zijn altijd beschikbaar tijdens uw verblijf omdat we in de buurt van de accommodatie wonen. LET OP: De dichtstbijzijnde stad is Zadar, op 24 km van Ražanac, een autorit van 20 minuten (u kunt ook 3 keer per dag met de bus reizen, 's ochtends, 's middags en 's avonds).

Inlusief wel Toeristenbelasting.
Annuleringsbeleid

Volgens ons bedrijfsbeleid wordt bij annulering binnen 60 dagen voor de aankomstdatum 30% van het reserveringsbedrag NIET terugbetaald.

Afstand vanaf de woning
  • Zee 80 m
  • Strand 90 m
  • Centrum 100 m
  • winkel 100 m
  • Restaurant 100 m
  • Dokter 100 m
  • Apotheek 100 m
  • Bank 100 m
  • Postkantoor 100 m
  • Tankstation 15 km
  • Busstation 100 m
  • Treinstation 20 km
  • Vliegveld 25 km
  • Haven 80 m
  • Sportactiviteiten 200 m
  • Discotheek 19 km
  • Casino 20 km
  • Nationaal Park 250 km
Soort strand
kiezelstenen
Beton
Rotsachtig
Extra faciliteiten

Alle gasten die hun aankomst hebben bevestigd, krijgen een selectie welkomstdrankjes in de koelkast, zoals frisdranken zoals sap en mineraalwater, en alcoholische dranken zoals bier. Het huis is zeer rustig gelegen en er is geen enkel verkeer. De bevolking is van oudsher actief in de landbouw en visserij, waardoor dit gebied bekend staat om zijn hoogwaardige olijfolie, wijnen en delicatessen met zeevruchten. In het centrum, op slechts een paar minuten afstand, vindt u cafés, apotheken, restaurants (die fastfood, een ruime keuze aan pizza's, heerlijke visgerechten en een ruime keuze aan lokale en buitenlandse gerechten aanbieden), een postkantoor, een slager, een bakker, winkels, een bibliotheek, een gezondheidscentrum (openingstijden: dinsdag en woensdag van 14:00 tot 19:00 uur, maandag, donderdag en vrijdag van 8:00 tot 14:00 uur), een kerk, enz.

Onze locatie
Toon accommodatie in de buurt Attracties in de buurt weergeven De advertentie Vakantiehuis Lela heeft
19104 keer bekeken sinds 29.07.2021.
Ive Lilic Aanbieder vanaf 2021
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Duits
Italiaans
Russisch
Meer informatie over de verhuurder
Contactformulier
De inhoud van dit formulier wordt rechtstreeks naar het emailadres van de adverteerder verzonden en wordt enkel gebruikt voor informatie met betrekking tot de geselecteerde accomodatie. Gebruik van dit formulier op elke andere manier wordt gezien als misbruik van de algemene voorwaarden van Directkroatie.nl.
Bezienswaardigheden in de buurt Vakantiehuis Lela
Opmerkingen
V
Uitstekend! 5/5
V.H. Ostrava,
Verbleven in A5 , Juni 2025 | Leuke plek. Ik raad Razanac aan.

Alles was prima. De eigenaren waren behulpzaam. Ze hebben ons verblijf echter op geen enkele manier verstoord. De zee is op loopafstand (ongeveer 3 minuten). Razanac is een zeer aangename plek en ik was aangenaam verrast.

Reactie vertaald uit het tsjechisch - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
mensen die op zoek zijn naar rustFamilies met kinderenMensen met huisdieren
Laatste advertenties
Kuća VikNik Drvenik Mali, Kroatische eilanden
Appartement Barka Novigrad (Zadar), De regio van Zadar
Appartementen Zlatna Maslina Drage, De regio van Zadar
Appartement Mladenka Brela, Regio Split