Appartementen House Dijana -
Sevid - Regio Split

prijs vanaf € 30 per nacht mala oštrica 20, Sevid
Waardering gasten gebaseerd op
1 reacties
Uitstekend! 5/5

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Het huis ligt op 50 m van de zee op een rustige plek vlakbij Trogir, Sevid. In dit huis bieden wij 3 appartementen 4+2 aan. De appartementen beschikken over een volledig uitgeruste keuken, satelliettelevisie, airconditioning, verwarming en WiFi internet. Er is parkeergelegenheid en een aanlegplaats. In de buurt van het huis vindt u alles wat u nodig heeft, strand, restaurant, supermarkt, koffiebar. Appartement 1 (4+2) * * * Het is een appartement op de begane grond, ongeveer 50 m2, met 2 kamers, klein toilet, groter toilet, keuken, woonkamer met een slaapbank voor 2, balkon, airconditioning, wifi, parkeerplaats. Appartement 2 (4+2) * * * Appartement op de eerste verdieping, ongeveer 75 m2, 2 kamers, klein toilet, groter toilet, keuken, woonkamer met slaapbank voor 2, balkon, airconditioning, wifi, satelliet-tv, parkeerplaats. Appartement 3 (4+2) * * * Op de tweede verdieping, het heeft ongeveer 75 m2, 2 kamers, kleine badkamer, grotere badkamer, keuken, woonkamer met een slaapbank voor 2, balkon, airconditioning, wifi, satelliet-tv, parkeerplaats.

Lees meer Accommodatie eenheden
Prijs vanaf € 40 per nacht
ID: 82848 A4+2 Appartement voor vier personen + twee extra bedden (49 m2)
InternetAircoTVHuisdieren toegestaanBadkamer Meer details
Prijs vanaf € 40 per nacht
Prijs vanaf € 50 per nacht
ID: 82850 A4+2 Appartement voor vier personen + twee extra bedden (65 m2)
InternetAircoTVHuisdieren toegestaanBadkamer Meer details
Prijs vanaf € 50 per nacht
Prijs vanaf € 50 per nacht
ID: 82849 A4+2 Appartement voor vier personen + twee extra bedden (65 m2)
InternetAircoTVHuisdieren toegestaanBadkamer Meer details
Prijs vanaf € 50 per nacht
Prijs vanaf € 30 per nacht
ID: 82851 A2+2 Appartement voor twee personen + twee extra bedden (39 m2)
InternetAircoTVHuisdieren toegestaanBadkamer Meer details
Prijs vanaf € 30 per nacht
Prijs vanaf € 50 per nacht
ID: 82852 A4+2 Appartement voor vier personen + twee extra bedden (100 m2)
InternetAircoTVHuisdieren toegestaanBadkamer Meer details
Prijs vanaf € 50 per nacht
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Om uw boeking te bevestigen, dient u 25% te betalen op de rekening die wij u sturen nadat wij akkoord zijn gegaan.

Inlusief wel Toeristenbelasting.
Afstand vanaf de woning
  • Zee 50 m
  • Strand 50 m
  • Centrum 500 m
  • winkel 500 m
  • Restaurant 500 m
  • Dokter 5 km
  • Apotheek 5 km
  • Bank 5 km
  • Postkantoor 5 km
  • Treinstation 40 km
  • Vliegveld 10 km
  • Haven 5 km
  • Sportactiviteiten 5 km
  • Discotheek 5 km
  • Casino 5 km
  • Nationaal Park 20 km
Soort strand
Zand
kiezelstenen
Beton
Rotsachtig
Extra faciliteiten

Sevid biedt een verscheidenheid aan wateractiviteiten, zoals het huren van een boot met motor, kajaks, waterfietsen en jetski's. Voor degenen die op zoek zijn naar leuke en sportieve activiteiten tijdens de vakantie, raden wij aan om een aantal watersporten te proberen, zoals waterskiën of tuben. Fietsen over de vele gemarkeerde fietspaden zijn enkele mogelijkheden voor uw actieve vakantie. Ook kunnen wij onze gasten een appartement en schip, of een appartement en auto verhuren tijdens hun verblijf in ons appartement. Voor al uw vragen kunt u contact met ons opnemen. Huur een boot, jetski, waterfiets, kajak, watersporten, waterskiën, tube rides, huur een speedboot, transfers, excursies, raften, autoverhuur

Onze locatie
Toon accommodatie in de buurt Attracties in de buurt weergeven De advertentie Appartementen House Dijana heeft
6186 keer bekeken sinds 14.04.2025.
Stjepan Miličević
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Contactformulier
De inhoud van dit formulier wordt rechtstreeks naar het emailadres van de adverteerder verzonden en wordt enkel gebruikt voor informatie met betrekking tot de geselecteerde accomodatie. Gebruik van dit formulier op elke andere manier wordt gezien als misbruik van de algemene voorwaarden van Directkroatie.nl.
Bezienswaardigheden in de buurt Appartementen House Dijana
Opmerkingen
K
Uitstekend! 5/5
Katka Čisovice ,
Verbleven in A4+2 , Juni 2025 | Fijne vakantie

Mooi appartement, aardige eigenaren. Er waren wegwerkzaamheden in de buurt, we kregen een lekke band op weg naar ons verblijf. De eigenaren brachten de fiets naar de garage en lieten de band vervangen. De volgende dag stroomde het water niet. De eigenaren waren wederom snel ter plaatse en losten het probleem snel op. Bijna elke dag komt er een bakker langs. Het appartement heeft een mooi terras met uitzicht op zee. De zee is aan beide kanten van het eiland dichtbij. Aan de ene kant zijn er pieren en een strand, aan de andere kant is er een mooier strand, prettig voor kleine kinderen. Fijne plek om te snorkelen.

Reactie vertaald uit het tsjechisch - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
mensen die op zoek zijn naar rustFamilies met kinderen
Laatste advertenties
Kuća VikNik Drvenik Mali, Kroatische eilanden
Appartement Barka Novigrad (Zadar), De regio van Zadar
Appartementen Zlatna Maslina Drage, De regio van Zadar
Appartement Mladenka Brela, Regio Split