Appartementen Beach -
Srima - De regio Sibrenik

prijs vanaf € 35 per nacht Srima III 65, Srima

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Eerste rij naar het strand - 10 m van het strand. Wij bieden comfortabele, van airconditioning voorziene en goed uitgeruste appartementen op de eerste rij naar het strand in het kleine stadje Srima, vlakbij Vodice. Het strand ligt in de natuurlijke schaduw van tamariskbomen. Het strand is ondiep, zand- en kiezelstrand en verhard om te zitten en te zonnebaden, geschikt voor zowel kleine kinderen als volwassenen. In de omheinde tuin hebben we een grote parkeerplaats in de schaduw van kiwibomen. In de tuin is er een buitendouche met warm water en een grill. We hebben een boei voor een boot voor het huis en gratis wifi. Alle appartementen hebben grote overdekte terrassen met uitzicht op zee, waar u de hele dag aangenaam kunt vertoeven. Goed uitgeruste keukens met een grote koelkast en vriezer en een gas- en elektrisch fornuis. In de buurt zijn er vele restaurants, banketbakkers en twee supermarkten. De appartementen garanderen een aangename vakantie en een rustige nacht. Het stadscentrum ligt op 300 m en het centrum van Vodice op ongeveer 2 km. Wij raden u aan om 's avonds langs de zee naar Vodice te wandelen. Hier is elke dag een animatieprogramma en zijn er veel restaurants.

Lees meer Accommodatie eenheden
Prijs vanaf € 50 per nacht
ID: 61523 A4+1 Appartement voor vier personen + extra bed (55 m2)
InternetAircoTVBadkamerKeuken Meer details
Prijs vanaf € 50 per nacht
Prijs vanaf € 50 per nacht
ID: 61524 A4+1 Appartement voor vier personen + extra bed (55 m2)
InternetAircoTVBadkamerKeuken Meer details
Prijs vanaf € 50 per nacht
Prijs vanaf € 50 per nacht
ID: 61525 A4+1 Appartement voor vier personen + extra bed (60 m2)
InternetAircoTVBadkamerKeuken Meer details
Prijs vanaf € 50 per nacht
Prijs vanaf € 35 per nacht
ID: 61526 Studio Accommodatie voor twee personen (28 m2)
AircoTVVerwarmingBadkamerKeuken Meer details
Prijs vanaf € 35 per nacht
Prijs vanaf € 50 per nacht
ID: 61528 A4+1 Appartement voor vier personen + extra bed (60 m2)
InternetAircoTVBadkamerKeuken Meer details
Prijs vanaf € 50 per nacht
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

U kunt het appartement betreden vanaf 12.00 uur 's ochtends en vertrekken tot 9.00 uur 's ochtends. De aanbetaling voor de reservering van het appartement dient te worden voldaan op onze girorekening in de vorm van een bankgarantie van 150 euro. Voor reserveringen van 11-14 dagen bedraagt de aanbetaling 200 euro en voor reserveringen van 15 dagen of meer 250 euro. Het volledige huurbedrag, minus de borgsom, dient bij aankomst in het appartement contant in euro's te worden betaald. Wij accepteren geen gasten met huid- en infectieziekten. Wij accepteren geen gasten in een rolstoel, gasten die immobiel of moeilijk te bewegen zijn, en ernstig zieken. Wij accepteren geen huisdieren. Roken is alleen toegestaan op het terras. Toeristenbelasting en airconditioning zijn bij de prijs inbegrepen.

Inlusief wel Toeristenbelasting.
Afstand vanaf de woning
  • Zee 10 m
  • Strand 10 m
  • Centrum 300 m
  • winkel 200 m
  • Restaurant 30 m
  • Dokter 1.8 km
  • Apotheek 1.8 km
  • Bank 1.8 km
  • Postkantoor 1.9 km
  • Tankstation 1.8 km
  • Busstation 1.7 km
  • Treinstation 12 km
  • Vliegveld 50 km
  • Haven 2 km
  • Sportactiviteiten 500 m
  • Discotheek 2 km
  • Casino 2 km
  • Nationaal Park 15 km
Soort strand
Zand
kiezelstenen
Beton
Extra faciliteiten

In het centrum van Srima kunt u een boot huren en er is ook een snelle taxiboot beschikbaar die u tegen een betaalbare prijs naar de nabijgelegen eilanden en eilandjes kan brengen. Er is ook een speeltuin voor kinderen. Vanuit Vodice en Šibenik vertrekken dagelijks excursieboten naar de nationale parken Kornati en Krka. Vlakbij het huis (ongeveer 30 m) bevindt zich een gerenommeerd restaurant met een ruim terras waar u kunt ontbijten, lunchen en dineren, of gewoon een drankje kunt nuttigen en ontspannen met een prachtig uitzicht op zee. U kunt er diverse gerechten en specialiteiten bestellen, evenals pizza's van topkwaliteit en verse gegrilde vis, tegen betaalbare en concurrerende prijzen.

Onze locatie
Toon accommodatie in de buurt Attracties in de buurt weergeven De advertentie Appartementen Beach heeft
78476 keer bekeken sinds 11.02.2019.
Nikola Lusic Aanbieder vanaf 2019
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Duits
Meer informatie over de verhuurder
Contactformulier
De inhoud van dit formulier wordt rechtstreeks naar het emailadres van de adverteerder verzonden en wordt enkel gebruikt voor informatie met betrekking tot de geselecteerde accomodatie. Gebruik van dit formulier op elke andere manier wordt gezien als misbruik van de algemene voorwaarden van Directkroatie.nl.
Bezienswaardigheden in de buurt Appartementen Beach
Verbleef u hier? Plaats een reactie!
Laatste advertenties
Appartementen Mara Krk Punat, Kroatische eilanden
Appartementen Villa Ankora Duće, Regio Split
Appartement Central Studio Murter, Kroatische eilanden
Appartementen Ana Vis Komiža, Kroatische eilanden