Vakantiehuis San Antonio -
Srima - De regio Sibrenik

prijs vanaf € 70 per nacht Srima XVII 18e, Srima
Waardering gasten gebaseerd op
1 reacties
Uitstekend! 5/5

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Een klein, prachtig ingericht familiehuis in een rustige buurt van Srima. Het strand is op slechts een paar minuten lopen. Het huis is omgeven door natuur, waardoor u kunt genieten van een aangename vakantie zonder lawaai en stress. In de tuin vindt u een barbecue met een overdekte eettafel, een buitendouche en een trampoline waar uw kinderen zich kunnen vermaken. Huis San Antonio is ideaal voor gezinnen met kinderen, maar ook voor iedereen die op zoek is naar privacy, rust en een ontspannen vakantie. Welkom!

Lees meer Accommodatie eenheden
First-minute
Last-minute
Prijs vanaf € 70 per nacht
ID: 58807 A4+2 Appartement voor vier personen + twee extra bedden (60 m2)
InternetAircoTVBadkamerKeuken Meer details
First-minute
Last-minute
Prijs vanaf € 70 per nacht
First-minute Last-minute
Prijs vanaf
€ 70 / nacht
Stuur een aanvraag Stuur een aanvraag
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

De aanbetaling bedraagt 30% van de totale accommodatieprijs en wordt door de gast voldaan bij het boeken van de accommodatie. Het resterende bedrag wordt contant betaald op de dag van aankomst. Aankomst is tussen 14:00 en 16:00 uur (in overleg) en vertrek is om 10:00 uur.

Inlusief wel Toeristenbelasting.
Afstand vanaf de woning
  • Zee 300 m
  • Strand 300 m
  • Centrum 700 m
  • winkel 700 m
  • Restaurant 300 m
  • Dokter 4 km
  • Apotheek 4 km
  • Bank 4 km
  • Postkantoor 4 km
  • Tankstation 4 km
  • Busstation 4 km
  • Treinstation 15 km
  • Vliegveld 85 km
  • Haven 4 km
  • Discotheek 4 km
  • Nationaal Park 25 km
Soort strand
Zand
kiezelstenen
Onze locatie
Toon accommodatie in de buurt Attracties in de buurt weergeven De advertentie Vakantiehuis San Antonio heeft
32196 keer bekeken sinds 26.05.2018.
Ivana Antulov Bilać Aanbieder vanaf 2018
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Italiaans
Contactformulier
De inhoud van dit formulier wordt rechtstreeks naar het emailadres van de adverteerder verzonden en wordt enkel gebruikt voor informatie met betrekking tot de geselecteerde accomodatie. Gebruik van dit formulier op elke andere manier wordt gezien als misbruik van de algemene voorwaarden van Directkroatie.nl.
Bezienswaardigheden in de buurt Vakantiehuis San Antonio
Opmerkingen
M
Uitstekend! 5/5
Mojca Vrhnika,
Verbleven in A4+2 , Juni 2026 | Fijne vakantie!

We komen hier al jaren op vakantie. Een heel mooi huis dat garant staat voor een rustige en heerlijke vakantie. Een aangenaam terras aan de voorkant en een functioneel terras met barbecue en ligstoelen aan de achterkant van het huis maken het verblijf extra speciaal. Alles wat je nodig hebt voor een comfortabel verblijf is aanwezig. De eigenaar is erg vriendelijk en behulpzaam. Ik kan het van harte aanbevelen.

Reactie vertaald uit het sloveens - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
Actieve vakantiemensen die op zoek zijn naar rustOuderenFamilies met kinderenRomantische mensenBezichtiging van bezienswaardigheden
Laatste advertenties
Appartement Nina Makarska, Regio Split
Appartement Mario Biograd na Moru, De regio van Zadar
Villa Lena Šibenik, De regio Sibrenik
Appartement Terrace Suites Split, Regio Split