Appartementen Marija&Miljenko -
Pag Stara Novalja - Kroatische eilanden

prijs vanaf € 70 per nacht Vela draga 6, Pag Stara Novalja

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Appartement A4+2 bevindt zich op de begane grond van een romantisch huis, op de eerste rij aan zee, met een privéstrand, ligstoelen en een douche, en natuurlijke schaduw van dennenhout. Het beschikt over twee slaapkamers en een slaapbank in de woonkamer. Het appartement heeft toegang tot een eigen groot terras met een prachtig uitzicht op zee. Ideaal voor een gezin met kinderen, maar ook voor een groep van maximaal 6 vrienden. Het is mogelijk om appartement A4+1 op de eerste verdieping te huren voor 5 personen in hetzelfde huis en zo het hele huis te gebruiken. Appartement A4+1 op de eerste verdieping heeft 2 slaapkamers en een extra bed in de woonkamer. Het beschikt over een balkon met een fantastisch uitzicht en een privéterras van 20 m². Het studio-appartement bevindt zich in een ander kleiner huis, in de tuin, achter het eerste huis, op 30 meter van de zee, met directe toegang tot hetzelfde privéstrand. Appartement A2+2 bevindt zich in een ander kleiner huis, in de tuin, achter het eerste huis, op 30 meter van de zee, met directe toegang tot hetzelfde privéstrand. Rust en privacy, vooral in juni en september, vormen de troeven van deze appartementen. Volgens velen zijn het hier paradijsjes op aarde.

Lees meer Accommodatie eenheden
Prijs vanaf € 70 per nacht
ID: 78493 A2 Appartement voor twee personen (28 m2)
InternetAircoTVHuisdieren toegestaanBadkamer Meer details
Prijs vanaf € 70 per nacht
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

De betaling vindt plaats op de dag van aankomst in het appartement. Een aanbetaling van 20% van de totale prijs van de accommodatie dient binnen 3 dagen na boeking te worden voldaan.

Inlusief wel Toeristenbelasting. Boekingsbevestigingsdocument bij reservering
Afstand vanaf de woning
  • Zee 10 m
  • Strand 10 m
  • Centrum 3 km
  • winkel 300 m
  • Restaurant 1 km
  • Dokter 4 km
  • Apotheek 4 km
  • Bank 4 km
  • Postkantoor 3 km
  • Tankstation 4 km
  • Busstation 4 km
  • Vliegveld 80 km
  • Haven 3 km
  • Sportactiviteiten 4 km
  • Discotheek 5 km
  • Casino 4 km
Soort strand
Zand
Beton
Extra faciliteiten

De prijs is inclusief welkomstkoffie en gekoeld water voor verfrissing na de reis. Een privéaanlegplaats voor een boot bevindt zich voor het appartement en is bij de prijs inbegrepen, evenals twee parkeerplaatsen. De strandstoelen worden 's avonds schoongemaakt en 's ochtends klaargemaakt door de gastheer. Alle appartementen zijn voorzien van airconditioning, een vaatwasser, een tv en kleine huishoudelijke apparaten.

Onze locatie
Toon accommodatie in de buurt Attracties in de buurt weergeven De advertentie Appartementen Marija&Miljenko heeft
15428 keer bekeken sinds 07.02.2024.
Helga Zeneral
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Italiaans
Meer informatie over de verhuurder
Contactformulier
De inhoud van dit formulier wordt rechtstreeks naar het emailadres van de adverteerder verzonden en wordt enkel gebruikt voor informatie met betrekking tot de geselecteerde accomodatie. Gebruik van dit formulier op elke andere manier wordt gezien als misbruik van de algemene voorwaarden van Directkroatie.nl.
Bezienswaardigheden in de buurt Appartementen Marija&Miljenko
Verbleef u hier? Plaats een reactie!
Laatste advertenties
Kuća VikNik Drvenik Mali, Kroatische eilanden
Appartement Barka Novigrad (Zadar), De regio van Zadar
Appartementen Zlatna Maslina Drage, De regio van Zadar
Appartement Mladenka Brela, Regio Split