Inlusief niet Toeristenbelasting.
Wat kan ik zeggen, behalve dat het appartement al onze verwachtingen overtrof. Van het eerste contact met de eigenaar tot onze aankomst en een heerlijke week in het paradijs Brač... werkelijk alles heeft ons verrast. Het appartement is extreem schoon, comfortabel en van alle gemakken voorzien. Vanaf het moment dat je binnenkomt, zie je dat er veel aandacht aan elk detail is besteed en dat de eigenaren er alles aan doen om hun gasten de best mogelijke ervaring te bieden. Het prachtige uitzicht vanaf het balkon was een van de doorslaggevende redenen om deze accommodatie te boeken en we hebben er geen spijt van. Hun olijfolie is een echte aanrader. Hoewel ik zo'n appartement het liefst voor mezelf zou houden, is deze absoluut een aanrader voor iedereen! Ik hoop jullie snel weer te zien.
We verbleven in appartement A9 met twee kleine kinderen. Het appartement is goed uitgerust, netjes en uitzonderlijk schoon. Het ligt direct aan het strand van Bistrica en op korte loopafstand vindt u de prachtige baai van Likva. Er zijn fietsen beschikbaar. Een ontspannen wandeling langs de zee brengt u 's avonds naar het centrum van de stad, waar u evenementen en gezellige bars en restaurants vindt. De gastheren zijn vriendelijk en staan voor u klaar. We komen zeker terug naar Sutivan en appartement Zava.
Mooi en schoon appartement met een prachtig uitzicht. Gezellige en vriendelijke gastheren. Voor elke aanbeveling. Het centrum is dichtbij, een van de vele stranden direct als je uit het appartement komt. Met fietsen die beschikbaar zijn voor gebruik, kun je naar verder weg gelegen baaien.Het spijt ons dat we binnenkort moeten vertrekken en we komen zeker nog een keer terug.