Appartementen Barbara -
Tribunj - De regio Sibrenik

prijs vanaf € 70 per nacht Ulica Bunari 10, Tribunj

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

De appartementen bevinden zich in het kleine vissersdorp Tribunj. Op korte loopafstand van het huis is de markt, waar u dagelijks verse vis, seizoensfruit en -groenten kunt kopen. Een grote tuin met een zwembad en andere voorzieningen maken uw vakantie extra aangenaam. Vanuit Tribunj worden boottochten naar het Nationaal Park Kornati georganiseerd.

Lees meer Accommodatie eenheden
Prijs vanaf € 70 per nacht
ID: 78422 A2+1 Appartement voor twee personen + extra bed (45 m2)
InternetTVKoelkastBadkamerKeuken Meer details
Prijs vanaf € 70 per nacht
Prijs vanaf € 100 per nacht
ID: 78423 A4+1 Appartement voor vier personen + extra bed (60 m2)
InternetAircoTVBadkamerKeuken Meer details
Prijs vanaf € 100 per nacht
Prijs vanaf € 70 per nacht
ID: 78424 Studio Accommodatie voor twee personen (35 m2)
InternetAircoTVBadkamerKeuken Meer details
Prijs vanaf € 70 per nacht
Prijs vanaf € 70 per nacht
ID: 78425 A2+1 Appartement voor twee personen + extra bed (55 m2)
InternetTVKoelkastBadkamerKeuken Meer details
Prijs vanaf € 70 per nacht
Prijs vanaf € 80 per nacht
ID: 78426 A2+1 Appartement voor twee personen + extra bed (55 m2)
InternetAircoTVBadkamerKeuken Meer details
Prijs vanaf € 80 per nacht
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Betaling dient uitsluitend contant te geschieden bij aankomst. Per reservering wordt een aanbetaling van 20% van het totaalbedrag voldaan, tevens dient deze aanbetaling als garantie voor de reservering. Bij reserveringen voor een kort verblijf dient het volledige bedrag te worden betaald. De aanbetaling geschiedt via bankoverschrijving; de bankgegevens worden in overleg verstrekt. De toeristenbelasting is inbegrepen in de prijs. Bijkomende kosten zijn de schoonmaakkosten van € 40 per reservering, voor het gehele verblijf. Inchecken is mogelijk vanaf 14:00 uur en uitchecken tot 10:00 uur. Vermeld uw aankomsttijd in de reservering, zodat iemand u kan ontvangen of u de weg kan wijzen. Huisregels: huisdieren zijn niet toegestaan, feesten zijn verboden, het zwembad is geopend van 08:00 tot 20:00 uur en van 23:00 tot 08:00 uur (rust). Roken is niet toegestaan in het appartement.

Inlusief wel Toeristenbelasting.
Annuleringsbeleid

De aanbetaling wordt niet terugbetaald.

Afstand vanaf de woning
  • Zee 300 m
  • Strand 300 m
  • Centrum 200 m
  • winkel 100 m
  • Restaurant 200 m
  • Dokter 200 m
  • Apotheek 300 m
  • Postkantoor 200 m
  • Tankstation 3 km
  • Busstation 3 km
  • Vliegveld 65 km
  • Haven 200 m
  • Discotheek 3 km
  • Nationaal Park 35 km
Soort strand
kiezelstenen
Beton
Rotsachtig
Extra faciliteiten

Openingstijden zwembad: 08:00 - 20:00. Parkeren is gratis. Overdekte gemeenschappelijke ruimte met barbecue en keuken.

Onze locatie
Toon accommodatie in de buurt Attracties in de buurt weergeven De advertentie Appartementen Barbara heeft
12899 keer bekeken sinds 06.02.2024.
Barbara Dukić Aanbieder vanaf 2024
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Meer informatie over de verhuurder
Contactformulier
De inhoud van dit formulier wordt rechtstreeks naar het emailadres van de adverteerder verzonden en wordt enkel gebruikt voor informatie met betrekking tot de geselecteerde accomodatie. Gebruik van dit formulier op elke andere manier wordt gezien als misbruik van de algemene voorwaarden van Directkroatie.nl.
Bezienswaardigheden in de buurt Appartementen Barbara
Verbleef u hier? Plaats een reactie!
Laatste advertenties
Appartement Marin Sveti Filip i Jakov, De regio van Zadar
Appartementen Silvija Murter, Kroatische eilanden
Appartement Nikola Maslenica, De regio van Zadar
Appartementen Ivana Krk, Kroatische eilanden