De appartementen liggen op vijf minuten loopafstand van het strand van Zamalin en het centrum, in een rustige wijk van Tribunj. Gasten hebben toegang tot internet en beveiligde parkeergelegenheid. Appartement A4 met twee slaapkamers bevindt zich op de begane grond en appartement 2+1 met één slaapkamer bevindt zich op de eerste verdieping. Toeristenbelasting en airconditioning zijn bij de prijs inbegrepen.
Lees meer Accommodatie eenhedenOm een appartement te reserveren, dient u een aanbetaling van 30% te doen. Deze aanbetaling is NIET-TERUGBETAALBAAR in geval van annulering. Aankomst in het appartement wordt verwacht vanaf 13:00 uur en vertrek vóór 10:00 uur. Bezoek van andere gasten (vrienden) en het organiseren van feesten zijn niet toegestaan. Betaling bij aankomst.
Inlusief wel Toeristenbelasting.Alles is zoals op de foto's. De gastheer is erg aardig en attent, de kamers zijn schoon. Er is ook een barbecue en een grote koelkast. Tribunj is een kleine stad, dus alles kan worden bereikt met een aangename korte wandeling.
Appartementen mooi en alles zoals beschreven. Op het terrein zijn zeer weinig potentiële locaties voor de lol voor de kinderen. Dit is een geweldige plek om te barbecueën. De gastheren mijl en, indien nodig, behulpzaam, aanbevolen appartementen Fio.