Appartement A1. - Gelegen op de begane grond. Het bestaat uit 3 slaapkamers met eigen badkamers, een capaciteit van 6 plus 2 bedden. Volledig ingerichte keuken. Terras met TV, grill. Het appartement kan als kamers met keuken gebruik worden gehuurd. Appartement A2. - Gelegen op de eerste verdieping. Het bestaat uit een slaapkamer met drie bedden, een badkamer, woonkamer, keuken, TV. bank met een bed 140x200cm. , Balkon, terras. Airconditioning is extra in rekening gebracht 5 € per dag. Grill is gebruikelijk op de grond. Appartement A3. - Gelegen op de eerste verdieping. Het bestaat uit een slaapkamer met drie bedden, een badkamer, keuken, woonkamer met televisie en een slaapbank met een bed 140x200cm, balkon, terras. Airconditioning is extra in rekening gebracht 5 € per dag. Grill is gebruikelijk op de grond. Appartement A4. - Gelegen op de tweede verdieping. Het bestaat uit drie slaapkamers, capaciteit 6 plus tweede twee badkamers gelegen in de hal, keuken, TV, balkon, terras. Parking. Op 50 meter van het huis
Lees meer Accommodatie eenhedenReservering wordt bereikt met een aanbetaling. Betalen is bij aankomst. Aankomst van de gewenste 14 uur. Check-out is tot 10 uur.
Inlusief wel Toeristenbelasting.Het huis is gelegen in een rustige buurt van Trpanj. In het appartement eigenaren niet wonen. Voetbal, basketbal en een speeltuin met een park bevinden zich op 50 meter van het huis. Huisdieren moeten worden gesocialiseerd en andere gasten niet te storen. De schade in het huis en buiten in rekening gebracht. De mogelijkheid tot het huren van kamers met eigen badkamer en keuken gebruik in appartementen nummer 1 en nummer vierde Het is mogelijk om een boot lengte van 5 meter te huren. Toeristenbelasting is in de prijs inbegrepen.
Mijn verblijf in dit appartement was werkelijk fantastisch en ik kan het van harte aanbevelen. Het appartement is zeer ruim, schoon en goed onderhouden, en een groot voordeel is dat elke kamer een eigen badkamer heeft, wat zorgt voor gemak en comfort, vooral wanneer je met een grotere groep verblijft. Gasten hebben ook toegang tot een grote, volledig uitgeruste keuken en een ruim terras, perfect om te ontspannen. De eigenaren zijn ongelooflijk aardig, warm en gastvrij. Ze praatten graag met ons en deelden verhalen over het stadje en het dagelijks leven van de inwoners, waardoor we de lokale sfeer beter leerden kennen en de Kroatische gastvrijheid konden ervaren. Er zijn prachtige stranden, een charmante haven, talloze restaurants en pittoreske wandelpaden met adembenemende uitzichten. Het is ook een geweldige plek voor visliefhebbers. Iedereen vindt hier wel iets van zijn gading – van degenen die een actieve vakantie zoeken tot degenen die dromen van rust en ontspanning. We komen zeker graag terug en bevelen deze plek van harte aan iedereen aan.