Volledig ingerichte appartementen in een rustig deel van de stad, aan de kust.
Accommodatie eenhedenBetaling in contanten. Het tijdstip van binnenkomst in het appartement na 11:00 en zonsopgang tot 09:00.
Inlusief wel Toeristenbelasting.groot aanbod georganiseerde excursies, zoals afwijkingen in de nationale parken, en nog veel meer.
We hebben enorm genoten van ons verblijf in het vakantieappartement in Turanj. Het prachtige uitzicht op zee – zowel overdag als 's nachts – was ronduit adembenemend. Een klein probleempje met de airconditioning werd door de verhuurder direct en zonder gedoe verholpen en binnen 24 uur opgelost. Werkelijk uitstekende service! Ook aan uitrusting ontbrak het ons niet: schoonmaakmiddelen, een stofzuiger, een dweil en zelfs toiletpapier waren aanwezig – erg prettig en zeker niet vanzelfsprekend. We voelden ons helemaal op ons gemak en zouden het appartement zo weer boeken. Een echte aanrader!
Ik beveel het van harte aan. 11 dagen juni 2026. Schoon en netjes, veel zorg en comfort in een heel mooi appartement. Rust en stilte, en een vriendelijke eigenaar. Alle voorzieningen die niet in de beschrijving staan, zoals een strijkijzer, zijn aanwezig. Een zeer goed gesorteerde Plodino-supermarkt bevindt zich op ongeveer 700 meter afstand. Restaurants en bars zijn op korte loopafstand te vinden.
Ik was in een appartement op de 2e verdieping met uitzicht op de zee. Zeer mooi, schoon, rustig, vriendelijke eigenaren Dinko en Marina. Zee dichtbij, mogelijke wandelingen in Filip Jakov, ongeveer 10 minuten lopen. Ik raad aan.