Oeps, deze accomodatie is helaas niet meer beschikbaar. Geen paniek, wij kunnen u vergelijkbare accomodatie bieden in de omgeving van Turanj en De regio van Zadar!

Appartementen Maslina -
Turanj - De regio van Zadar

prijs vanaf € 75 per nacht
Waardering gasten gebaseerd op
2 reacties
Uitstekend! 5/5

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Slechts een paar stappen van de zee, in een klein stadje in de buurt van Zadar, gelegen woning Olive. Wilt u ontspannen luisteren naar de golven of je hebt besloten om Zadar, Split, Trogir verkennen en zadarsku- regio Biogracka - huis Olive is ideaal voor jou. Volledig ingericht appartement is gelegen aan de noordzijde van het huis.

Lees meer Accommodatie eenheden
Prijs vanaf € 75 per nacht
ID: 19712 A2+1 Appartement voor twee personen + extra bed (30 m2)
InternetAircoTVBadkamerKeuken Meer details
Prijs vanaf € 75 per nacht
Prijs vanaf
€ 75 / nacht
Prijs vanaf € 85 per nacht
ID: 62459 A2+1 Appartement voor twee personen + extra bed (35 m2)
InternetAircoTVBadkamerKeuken Meer details
Prijs vanaf € 85 per nacht
Prijs vanaf
€ 85 / nacht
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Betaling contant bij aankomst. Belasting is niet inbegrepen. Credit card betaling is niet mogelijk. Check-in 14u, check-out voor 10 uur.

Inlusief niet Toeristenbelasting.
Afstand vanaf de woning
  • Zee 10 m
  • Strand 10 m
  • Centrum 300 m
  • winkel 200 m
  • Restaurant 500 m
  • Dokter 10 m
  • Apotheek 1 km
  • Bank 1 km
  • Postkantoor 1.5 km
  • Tankstation 4 km
  • Busstation 4 km
  • Haven 4 km
  • Sportactiviteiten 400 m
  • Nationaal Park 9 km
Soort strand
kiezelstenen
Beton
Extra faciliteiten

Vlak voor het huis is een kleine steen en kiezelstranden die bestemd zijn voor onze gasten. . Ongeveer vijftig meter van het huis naar het centrum, er is een klein zandstrand - ideaal voor gezinnen met kleine kinderen, terwijl in het centrum van de belangrijkste plaatselijke strand (kiezel), en de ruimte tussen is vol met kleine stranden waar de plaatselijke bewoners en toeristen op zoek naar verfrissing van zomerse hitte. Plaats de promenade verbonden met de naburige steden van St. Filip en Jakov, en Biograd. Naast zwemmen en zonnen, zijn er opties: -Walk of fietstocht (huur) naar het uitzichtpunt (2, 50 km)-Loop naar St. Filip i Jakov en Biograd -vožnje boot Riviera (huur) en zwemmen op de eilanden -excursies in een van de vele nationale parken Krka (70 km), Kornati (boottocht 3 uur), Paklenica (70 km) en Plitvice Meren (150 km

Ive Miskovic Aanbieder vanaf 2013
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Bezienswaardigheden in de buurt Appartementen Maslina
Opmerkingen
Uitstekend! 5/5
K
Uitstekend! 5/5
Kristijan Zagreb ,
Verbleven in A2+1 , Juni 2020 | Het geluid van de zee

Geweldig appartement, geweldige gastheren, wakker worden met de meeuwen als een echte vakantie na de drukte van auto's en duizenden mensen in de stad. Het appartement ligt op slechts 10 meter van de zee, het kan niet beter worden, letterlijk van het bed naar de zee! Aanbeveling!

Reactie vertaald uit het kroatisch - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
mensen die op zoek zijn naar rustOuderenFamilies met kinderenRomantische mensenBezichtiging van bezienswaardigheden
d
Uitstekend! 5/5
dr.n luudowekk,
Verbleven in A2+1 , Augustus 2013 | Vakantie voor de Ziel

Een week in het appartement van de geïmplementeerde MAMINJO was echt een vakantie voor de ziel, het is allemaal perfect als een Zwitsers horloge Basel, de zee, de eilanden binnen handbereik niet nodig om woorden te verspillen ..... gewoon te komen, zien en blijven gefascineerd .... .. groeten van Dr Van Nostrand, volgend jaar de cursus ......

Reactie vertaald uit het kroatisch - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
Actieve vakantiemensen die op zoek zijn naar rustOuderenFamilies met kinderenRomantische mensenMensen met huisdierenBezichtiging van bezienswaardigheden
Laatste advertenties
Vakantiehuis Serventic Brač Sumartin, Kroatische eilanden
Appartementen Morić Biograd na Moru, De regio van Zadar
Appartementen Stella Sveti Petar na Moru, De regio van Zadar
Holiday House Ana Seget Donji, Regio Split